انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

کاتالوگ جامع انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار کشور منتشر شد.

اولین کاتالوگ جامع انجمن تولیدکنندکان نوشت افزار کشور منتشر شد. این کاتالوگ برای معرفی اعضا و محصولات تولیدی آنها ایجاد شده است و در دسترس قرار دارد.

در این کتاب به ترتیب هر شرکت تولیدکننده به صورت کامل معرفی شده است و اطلاعات کامل و راه های ارتباطی به صورت کامل و جامع نوشته شده است. همچنین بهترین و با کیفیت ترین محصولات تولیدی در انجمن انتخاب شده و در این کتاب به صورت کامل و جامع جم آوری شده است.

برای دریافت کاتالوگ انجمن می‌توانید با روابط عمومی انجمن در ارتباط باشید.

همچنین می‌توانید فایل پی دی اف آماده کتاب را از همین سایت دانلود کنید.

برای دیدن کتاب جامع انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار کشور کلیک کنید.catalog

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو 2024 | گزارش تصویری

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1403 (برابر با 27 آوریل لغایت 1 می 2024) در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور یافته و از نمایشگاه دیدن کنند. 

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024

ششمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به IRAN EXPO 2024 به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از تاریخ 8 تا12 اردیبهشت‌ماه 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که برآوردها حاکی از بازدید بیش از 2500 تاجر و بازرگان از 119 کشور جهان از این نمایشگاه است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: