انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

نشست خبری هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوشت افزار (ایرانپنکس 1402) برگزار شد

5/5 - (2 امتیاز)

نشست خبری هشتمین نمایشگاه بین المللی نوشت افزار کشور (ایرانپنکس 1402) و دومین نمایشگاه تخصصی اسباب بازی کشور (ایرانتویکس 1402) در تاریخ 29/03/1402 با حضور بزرگان و فعالان صنف نوشت افزار و اسباب بازی و همچنین اصحاب رسانه برگزار شد.

زمان: دوشنبه 29 خرداد ماه 1402 ساعت 10 الی 12
مکان: فرهنگستان هنر

نشست خبری هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوشت افزار (ایرانپنکس 1402) و دومین نمایشگاه تخصصی اسباب بازی (ایرانتویکس 1402)

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوشت‌افزار و تجهیزات مهندسی کشور ایرانپنکس 1402 (iranpenex2023) و دومین نمایشگاه تخصصی ایرانتویکس 1402 (irantoyex 2023) با شعار “با هم بزرگتر فکر کنیم” را محور اصلی قرار دادیم بـا حمایت انجـمن صنفـی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور، اتحادیه فروشندگان نوشت‌افزار و تجهیزات مهندسی تهران، مجمع واردکنندگان نوشت‌افزار کشور و همچنین انجمن اسباب بازی، توسط شرکت آوا پیک تحریر ایرانیان در محل دائمی مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب تهران در تاریخ 31 خرداد الی 3 تیرماه 1402 از ساعت 10 صبح الی 6 بعدازظهر برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه در فضای سرپوشیده‌ای به وسعت 20 هزار مترمربع و در 4 سالن برای بیش از 250 شرکت در نظر گرفته‌شده است.
با توجه به برنامه‌ ریزی‌های به عمل آمده، شرکت‌کنندگان نوشت‌افزار و تجهیزات مهندسی و اداری در سالن های (A4 و A5 و ملل) و شرکت‌کنندگان محصولات آموزشی، اسباب بازی و صنایع وابسته در سالن (A6) حضور خواهند داشت.
حضور نمایندگان کشورهای همسایه و مختلف از جمله ترکیه، عراق، پاکستان ، هند، چین، آذربایجان و روسیه بر رونق هرچه بیشتر این نمایشگاه افزوده است.

 

رونمایی از محصولات دانش بنیان صنعت نوشت افزار و اسباب بازی در سال مهار تورم و رشد تولید از ویژگی‌های بارز این رویداد خواهد بود.
در این دوره از نمایشگاه شاخه‌های مرتبط به صنعت نوشت‌افزار مانند محصولات تحریر، انواع دفاتر، تجهیزات مهندسی، انواع چسب، هدایای تبلیغاتی، لوازم اداری و بایگانی، تجهیزات اداری مدارس و ادارات، ماشین‌های اداری، صنایع تکنولوژی آموزشی، هوشمندسازی مدارس، کیف، کوله پشتی، چمدان و شرکت‌های استارت آپ و دانش‌بنیان مرتبط، و همچنین در صنعت اسباب بازی ، بازی‌های فکری کودک، نوجوان و سرگرمی و صنایع وابسته حضور موثر دارند.

پیش‌بینی می‌شود در این نمایشگاه روزانه بیش از 3 هزار‌ بازدیدکننده تخصصی و مرتبط با این صنعت و صنف، حضور یابند.
طبعاً بازدیدکنندگان و مخاطبان مهم که در این نمایشگاه حضور خواهند داشت مدیران و مسئولان خرید سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، مدیران مراکز و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فروشگاه‌های نوشت‌افزار، اسباب بازی، مدیران فرهنگی کشور، اساتید دانشگاه‌های کشور و دانشجویان هنر، طراحی صنعتی، معماری ،‌ مدیران هنرستان‌ها، مراکز و مؤسسات آموزشی مدیران انتشارات و کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور، مدیران مدارس و مهدکودک‌ها، عمده‌فروش‌ها، مدیران پخش و فروش، واسطه‌های فروش، شرکت‌های تبلیغاتی، مراکز چاپ و بسته‌بندی، و صنعتگران مرتبط (قالب‌سازی و ماکت‌سازی محصولات) و… هستند.

 

از اهداف مهم برگزاری هشتمین دوره از نمایشگاه نوشت افزار و دومین دوره از نمایشگاه اسباب بازی می‌توان به ارائه آخرین توانمندی‌ها و فناوری‌های روز صنعت نوشت‌افزار، اسباب بازی، توسعه بازار داخلی و نگاه استراتژیک به بازارهای منطقه‌ای، صادرات محصولات تولیدی ایران باکیفیت و استانداردهای بین‌المللی، ایـجاد گستـرش و همکاری مشتـرک در سطح بین‌المللی، انتقال دانش و تکنولوژی صنعت نوشت‌افزار و اسباب بازی، تولیدات مشترک در جهت بالا بردن سطح کیفی محصولات، ایجاد ارتباط بین فعالان صنایع مرتبط و تجار و شناسایی بازارهای جدید اشاره کرد.نمایشگاه ایرانپنکس و ایرانتویکس در 3 بخش برگزار خواهد شد.

  • بخش اصلی
  • بخش محتوایی وآموزشی
  • رویداد همنوشت

بخش اصلی نمایشگاه ایرانپنکس به معرفی شرکت ها و نمایش محصولات و برندها تعلق دارد.
بخش دوم در قالب پنل های تخصصی، سمینارهای علمی ، آموزشی در حوزه‌های صادرات، واردات، بازاریابی و فروش اختصاص دارد.
بخش سوم برگزاری رویداد همنوشت که به گرد همایی و تجلیل از بزرگان و فعالین این صنعت اختصاص دارد.

امیدواریم که حضور تمام اقشار مرتبط با این صنف و صنعت ، باعث پویایی تولید و رشد اقتصادی کشور در این دوره از نمایشگاه باشد.

 

 

 

منبع خبر: روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار کشور

به این مطلب امتیاز دهید:
5/5 - (2 امتیاز)

آخرین اخبار

افتتاحیه نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانپنکس 1403 | گزارش تصویری

نهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی نوشت‌افزار و تجهیزات اداری و مهندسی کشور ایرانپنکس۱۴۰۳ و سومین نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی و صنایع وابسته‌ی ایرانتویکس ۱۴۰۳، با حمایت انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور، در محل دائمی مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب تهران در تاریخ ۲۲ تا ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: