انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

جلسه هماهنگی پویش پازل همدلی در بهزیستی استان اردبیل

جلسه هماهنگی پویش پازل همدلی در بهزیستی استان

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل از موسسات خیریه تحت پوشش برای تکمیل پازل همدلی جهت تهیه نوشت افزار دانش آموزان تحت پوشش دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان، جلسه هماهنگی برای تکمیل پازل همدلی با حضور موسسات خیریه در اداره کل بهزیستی برگزار شد.

دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به اجرای بزرگترین پازل گفت : بزرگترین پازل با نقشه ایران و به صورت پازل ۶۰۰ هزار قطعه ای به تفکیک هر ایران برای تهیه و نوشت افزار در حال اجراست.

وی گفت : خیرین و موسسات خیریه با خرید هر قطعه پازل به ارزش ۱۰۰/۰۰۰ ریال می توانند در این پویش سهیم باشند.
ستاری گفت : خیرین و موسسات خیریه می توانند برای خرید قطعات پازل به آدرس اینترنتی Puzzlehamdeli.ir مراجعه و با انتخاب استان، شهرستان مورد نظر اقدام نمایند.

این مسئول در آخر از موسسات خیریه و تشکلهای مردم نهاد، فعالان اجتماعی، هنری، ورزشی برای شرکت در پویش پازل همدلی دعوت کرد و گفت : امید است خیرین و هم استانیهای عزیز همچون طرح ها، پویش های قبلی با شرکت در پویش پازل همدل به مرتفع نمودن نیاز کودکان و دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی استان را یاری نمایند.
پویش پازل همدلی با همکاری آوای پیک تحریر ایرانیان، انجمن صنفی تولیدکنندگان نوشت افزار، موسسه خیریه نیک گامان و با کمک و مشارکت همه مردم ایران اسلامی اجرا می‌شود.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار
لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: