انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

شروع عملیات تجهیز کارگاه کارخانه کاغذ از سنگ الیگودرز

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، ، محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: طرح مبدل پودر کربنات کلسیم به کاغذ یا همان کاغذ از سنگ در الیگودرز با توجه به رایزنی‌های بسیار فراوان انجام شده در طول دو سال گذشته عملیاتی شده هست.

وی دنبال کرد: در همین راستا با کوشش صورت گرفته تمامی مجوز‌های مورد احتیاج برای احداث کارخانه اخذ شده و این کارخانه توسط ایمیدرو منسوب به وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعتبارات کاملا دولتی در الیگودرز احداث خواهد گردید.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه پیمانکار طرح انتخاب گردیده هست، اضافه کرد: در کمال خوشبختی با کارهای صورت گرفته حالا پیمانکار در حال تجهیز کارگاه بوده و امید داریم بتوان هر چه تندتر عملیات اجرایی آن را شروع نمود.

 

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

گزارش تصویری نمایشگاه زنگ مهر

تولیدکنندگان نوشت افزار در نمایشگاه تهران معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت : تولیدکنندگان نوشت افزار که محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می

امضای تفاهم‌نامه اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و انجمن صنفی تولیدکنندگان نوشت‌افزار در نمایشگاه ایفپکس ۲

تفاهم‌نامه همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران و انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور در حاشیه دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.