انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

ورود 300 تن کاغذ بالک به شبکه توزیع کاغذ

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا،‌ در شرایطی که بازار کاغذ طی هفته‌های گذشته با افزایش نرخ بعد از اتمام گام نخست توزیع کاغذ وزارت فرهنگ و ارشاد نام های مواجه شده ست،‌ بخش دیگری از کاغذهای خریداری شده با دلار 4200 تومانی وارد کشور گردید.

محمد متولی واردکننده این کاغذها از وارد شدن 300 تن کاغذ به گمرک اطلاع داد و اظهار کرد:‌از این میان 100 تن ترخیص شده و آماده توزیع است‌، این کاغذها بار یتوزعی در اختیار اتحادیه شرکت‌های تعاونی ناشران ایران(آشنا) قرار گرفته تا از طریق سیستم توزیع در اختیار ناشران قرار گیرد.

واردات 253 تن کاغذ تحریر برای ناشران استان شهر قم

وی دنبال کرد:‌ این کاغذها کاغذ بالک 65 گرمی هست که با نرخ ‌گذاری سازمان پشتیبانی از مصرف‌کنندگان کیلویی 6500 تومان و بندی 117 هزار تو.

متولی هم‌چنین از ثبت توصیه 500 تن کاغذ دیگر نیز اطلاع داد و اظهار کرد:  برای واردات این کاغذها هنوز از بانک مرکزی ارزی در اختیار ما قرار داده نشده هست.

 

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نشست دکتر مخبر با فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی شهریور 1401

معاون اول محترم رئیس جمهور با بیان اینکه لذت‌بخش‌ترین صحنه‌های اولیه زندگی هر انسانی شروع سال جدید تحصیلی و تهیه اقلام مورد نیاز آن است،‌ گفت: نباید اجازه دهیم هیچ دانش آموز ایرانی به دلیل مسائل مالی قادر به تهیه نوشت‌افزار و کتب مورد نیاز خود نباشد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.