انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

برای سال ۹۸ کم بودن کاغذ نداریم

برای سال ۹۸ کم بودن کاغذ نداریمسید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد کم بودن کاغذ برای چاپ کتب درسی اظهار کرد: در کمال خوشبختی با مساعدت بانک مرکزی در تامین ارز مورد احتیاج برای واردات کاغذ،  مشکل کم بودن کاغذ برای چاپ کتب مدرسه ها را در سال ۹۸  نداریم، البته مساله کاغذ و امکانات چاپ، یک مساله برای کل کشور هست.

وزیر آموزش و پرورش در ادامه اضافه کرد: در کمال خوشبختی با کوشش بانک مرکزی و مساعدت سایر همکاران ذی‌ربط برای سال آینده، کم بودن کاغذ نداریم.

 

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو 2024 | گزارش تصویری

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1403 (برابر با 27 آوریل لغایت 1 می 2024) در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور یافته و از نمایشگاه دیدن کنند. 

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024

ششمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به IRAN EXPO 2024 به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از تاریخ 8 تا12 اردیبهشت‌ماه 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که برآوردها حاکی از بازدید بیش از 2500 تاجر و بازرگان از 119 کشور جهان از این نمایشگاه است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: