ساخت خودکار با مواد اولیه فضاپیما!

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از ایسنا و به نقل از کیک استارتر، یک شرکت واقع در اوستین تگزاس، نوعی خودکار عرضه داده که دوام شگفت انگیزی دارد و مجموعه ای از مورد ها مورد احتیاج اعضاء هست.

به گفته سازندگان، این محصول که جوهر آن همیشه در جریان هست، گارانتی کامل دارد و هیچ کدام از نقص های یک خودکار معمولی در آن دیده نمی توان.

طول این خودکار، 140 میلی متر و قطر آن، 9.5 از آنجا که تعادل وزن هر خودکار قبل از ثبت شماره سریال مورد ارزیابی قرار می گیرد، خودکارها از تعادل کامل بهره مند می باشند.

طراحی خودکار، با استفاده از مواد بسیار بادوامی صورت گرفته که برای ساخت فضاپیما مورد استفاده قرار می گیرند و تماما در خودکار مخفی می گردند تا سطحی تماما صاف و یک دست پدید آورند.

استانداردهای مهندسی مورد استفاده در فضاپیما، در طراحی این محصول نیز به کار رفته اند.

در این خودکار تماما فلزی، از پلاستیک استفاده نشده و مواد به کار رفته در آن، در خودکارهای معمولی دیده نمی گردند لکن طبق معمول در ساعت ها به کار می روند؛ بنابراین دوام این محصول بسیار زیادتر از خودکارهای معمولی هست.

سازندگان این محصول، متخصص ها ماهری می باشند که کار آنها، ساخت قطعات هواپیما هست.

انتهای پیام

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

افزایش ۳۰ درصدی قیمت نوشت‌ افزار در آستانه سال تحصیلی کرونایی/ برخی لوازم‌التحریر موجود، غیربهداشتی‌اند

رئیس انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار گفت: درحال حاضر و پس از گذشت دوسال از شیوع ویروس کرونا، محصولات نوشت افزار در سال جاری و در مقایسه با وضعیت دو سال پیش بازار لوازم التحریر، ۳۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.