انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

درد بیکاری با تسهیلات کاغذی معالجه نمی توان

درد بیکاری با تسهیلات کاغذی معالجه نمی‌شودبه گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرنگار   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،

وی گفته بود: تسهیلات وقتی که تنها روی کاغذ ابلاغ گردد و عملا پولی به بانک‌ها داده نشود، دردی از استان را دارو نخواهد کرد.

بازوند اضافه کرد: تسهیلات اشتغالزایی باید هرچه زودتر در اختیار بانک‌ها قرار گیرد و بانک هم در کوتاهترین زمان و با پایین ترین سخت‌گیری تسهیلات را به مردم پرداخت کنند.

وی دنبال کرد: بانک‌ها سخت‌گیری کمتری در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی دارا باشند و بیشتر از حد تقاضا کنندگان را در راستای پرداخت تسهیلات معطل نکنند.

تاحالا بیشتر از 29 هزار طرح با مبلغ بیشتر از هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی نزدیک به 35 هزار نفر به بانک‌ها معرفی شده هست و تا امروز 160 میلیارد تومان تسهیلات(معادل 54 درصد سهیمه) برای حدود 10 هزار طرح و با اشتغالزایی بیشتر از یازده هزار نفر پرداخت شده هست.

انتهای  پیام

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نشست دکتر مخبر با فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی شهریور 1401

معاون اول محترم رئیس جمهور با بیان اینکه لذت‌بخش‌ترین صحنه‌های اولیه زندگی هر انسانی شروع سال جدید تحصیلی و تهیه اقلام مورد نیاز آن است،‌ گفت: نباید اجازه دهیم هیچ دانش آموز ایرانی به دلیل مسائل مالی قادر به تهیه نوشت‌افزار و کتب مورد نیاز خود نباشد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.