انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

کارخانه کاغذ سنگ در اسدآباد احداث می گردد

– خبر ها استانها –

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرگزاری تسنیم از اسدآباد، اکبررنجبرزاده ظهر امروز در شورای ادارای شهرستان گفت: این کارخانه صنعتی با حجم 20 هزار تن با سرمایه گذاری دولت و بخش خصوصی در شهرک صنعتی  شهرستان احداث خواهد گردید.

وی با اشاره به ایجاد اشتغال مستقیم برای 200 نفر از جوانان اسدآبادی با احداث کارخانه کاغذ سنگ در شهرستان، اضافه کرد:در حال حاضر احداث آزاد راه  و راه آهن نیز برای این شهرستان مصوب شده که اجرا و بهره برداری از این دو طرح از نقش موثری در بحث رونق هر چه زیادتر جذب سرمایه گذار و روند رشد و توسعه منطقه در آینده خواهد داشت.

فرماندار اسدآباد نیز اضافه کرد: با نشست ها مستمر و هفتگی قسمت اعتبارات اشتغال شهرستان اسدآباد بویژه منطقه های روستایی و عشایری با درصد نفع پایین 100 درصد جذب شده و 4 میلیارد تومان نیز بیشتر از قسمت پایبندی خود طرح عرضه کرده‌ایم.

کریم حمیدوند گفت: در اسدآباد ضمن کوشش برای جذب اعتبارات، نظارت بر نحوه هزینه تسهیلات پرداخت شده باعث آن بوده که این اعتبارات پرداختی به جای دیگر منحرف و یا هزینه نشوند.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

گزارش تصویری نمایشگاه زنگ مهر

تولیدکنندگان نوشت افزار در نمایشگاه تهران معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت : تولیدکنندگان نوشت افزار که محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: