انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

کارخانه کاغذ سنگ در اسدآباد احداث می گردد

– خبر ها استانها –

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرگزاری تسنیم از اسدآباد، اکبررنجبرزاده ظهر امروز در شورای ادارای شهرستان گفت: این کارخانه صنعتی با حجم 20 هزار تن با سرمایه گذاری دولت و بخش خصوصی در شهرک صنعتی  شهرستان احداث خواهد گردید.

وی با اشاره به ایجاد اشتغال مستقیم برای 200 نفر از جوانان اسدآبادی با احداث کارخانه کاغذ سنگ در شهرستان، اضافه کرد:در حال حاضر احداث آزاد راه  و راه آهن نیز برای این شهرستان مصوب شده که اجرا و بهره برداری از این دو طرح از نقش موثری در بحث رونق هر چه زیادتر جذب سرمایه گذار و روند رشد و توسعه منطقه در آینده خواهد داشت.

فرماندار اسدآباد نیز اضافه کرد: با نشست ها مستمر و هفتگی قسمت اعتبارات اشتغال شهرستان اسدآباد بویژه منطقه های روستایی و عشایری با درصد نفع پایین 100 درصد جذب شده و 4 میلیارد تومان نیز بیشتر از قسمت پایبندی خود طرح عرضه کرده‌ایم.

کریم حمیدوند گفت: در اسدآباد ضمن کوشش برای جذب اعتبارات، نظارت بر نحوه هزینه تسهیلات پرداخت شده باعث آن بوده که این اعتبارات پرداختی به جای دیگر منحرف و یا هزینه نشوند.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو 2024 | گزارش تصویری

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1403 (برابر با 27 آوریل لغایت 1 می 2024) در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور یافته و از نمایشگاه دیدن کنند. 

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024

ششمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به IRAN EXPO 2024 به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از تاریخ 8 تا12 اردیبهشت‌ماه 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که برآوردها حاکی از بازدید بیش از 2500 تاجر و بازرگان از 119 کشور جهان از این نمایشگاه است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: