انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

کشف لوازم تحریر قاچاق در شهرستان چگنی

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛  سردار “مهدیان نسب” ؛  سردار “مهدیان نسب” اظهار کرد: مامورین انتظامی پاسگاه چنار شهرستان چگنی در اجرای طرح ایست و بازرسی مقطعی در ورودی عوارضی خرم زال به یک دستگاه تریلر مظنون و با سازگاری مقام قضائی آن را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان اضافه کرد: مامورین در بازرسی از خودرو ذکر شده ۹۵۳ کارتن انواع لوازم تحریر بیگانه قاچاق دربردارنده انواع دفتر، خودکار، مداد، کیف، کلاسور و کاغذ را کشف و یک نفر را نیز دستگیر نمودند.

وی با اشاره به این که محموله قاچاق کشف شده از جنوب کشور به مقصد استان‌های غربی بارگیری شده بود بیان کرد: کارشناسان اعتبار محموله را ۱۰ میلیارد ریال تخمین کردند.

 

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نشست دکتر مخبر با فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی شهریور 1401

معاون اول محترم رئیس جمهور با بیان اینکه لذت‌بخش‌ترین صحنه‌های اولیه زندگی هر انسانی شروع سال جدید تحصیلی و تهیه اقلام مورد نیاز آن است،‌ گفت: نباید اجازه دهیم هیچ دانش آموز ایرانی به دلیل مسائل مالی قادر به تهیه نوشت‌افزار و کتب مورد نیاز خود نباشد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.