انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

اهدای هزار بسته هدیه مقام معظم رهبری به محصلین هرمزگانی

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از ایسنا، به نقل از اداره کل ستاد اجرایی دستور حضرت امام(ره)، دانشمند اضافه کرد: این بسته ها  کیف، دفتر و قلم بود که امروز ۱۴۰ بسته به صورت نمادین در مدرسه خستین پسرانه شهید علی اکبر انتظاری بندرعباس توزیع گردید.

وی گفت: این بسته های هدیه برای توزیع بین محصلین کم بضاعت مقطع ها خستین و متوسطه اول به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدرسه ها استان تحویل داده شده هست.

دانشمند افزود: ۵۰۰ بسته دیگر درج کرد افزار نیز به همت بنیاد برکت برای توزیع بین محصلین کم بضاعت جزیره هرمز آماده شده است که بخشداری هرمز بین محصلین توزیع می کند.

انتهای پیام

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو 2024 | گزارش تصویری

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1403 (برابر با 27 آوریل لغایت 1 می 2024) در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور یافته و از نمایشگاه دیدن کنند. 

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024

ششمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به IRAN EXPO 2024 به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از تاریخ 8 تا12 اردیبهشت‌ماه 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که برآوردها حاکی از بازدید بیش از 2500 تاجر و بازرگان از 119 کشور جهان از این نمایشگاه است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: