انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

اهدای لوازم التحریر به کودکان بی بضاعت پلدختر

علی کیانی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در پلدختر گفت: طرح دست های مهربان با مشارکت محور پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرستان پلدختر شروع شده هست که در این طرح  کودکان کتاب‌ها، لوازم التحریر، اسباب‌بازی و یا عروسک‌های بدون استفاده  خود را به کودکان بی‌بضاعت  این شهرستان اهدا می‌کنند.

ریاست جمعیت هلال احمر پلدختر عنوان نمود: خانواده‌ها و کودکان می‌توانند جهت شرکت در این امر خداپسندانه  هدایا خود را به جمعیت هلال احمر شهرستان  پلدخترو یا محور پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهدا کنند تا در اختیار کودکان نیازمند و بی‌بضاعت شهرستان قرار گیرد.

 

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو 2024 | گزارش تصویری

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1403 (برابر با 27 آوریل لغایت 1 می 2024) در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور یافته و از نمایشگاه دیدن کنند. 

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024

ششمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به IRAN EXPO 2024 به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از تاریخ 8 تا12 اردیبهشت‌ماه 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که برآوردها حاکی از بازدید بیش از 2500 تاجر و بازرگان از 119 کشور جهان از این نمایشگاه است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: