انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

ریاست کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی مجلس: ارز حقیقی راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی هست

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، ، حمید فولادگر در جریان بازدید از شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس گفت: یکی از عرصه‌های پشتیبانی از تولید ملی کارخانجات لوازم خانگی بوده که باید در راستای توسعه این واحدها اقدام گردد.

وی گفته بود: در کمال خوشبختی توانمندی مطلوبی در حوزه دانش‌بنیان در سطح کشور وجود داشته که از این حجم می‌توان در راستای توسعه تولیدات داخلی و ارتقاء کیفیت فرآورده ها مورد استفاده قرار داد.

ریاست کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون بنیادی مجلس شورای اسلامی تصریح نمود: فضای اقتصادی کشور در چند ماه موخر و به خاطر افزایش قیمت ارز آشفته شده و تهدیدات جدی برای بازار اقتصادی به وجود آورده که باید از این تهدیدات به فرصت‌ها دست یابیم.

فولادگر دنبال کرد: یکی از راهکارهای حل مشکلات اقتصادی کشور ارز حقیقی بوده که باید موردنظر باشد تا شاهد رونق تولیدی و اقتصادی در سطح کشور و علاوه بر این حل معضل بیکاری باشیم.

ریاست کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44قانون بنیادی مجلس شورای اسلامی افزود: تنگنا ایجاد شده در راستای تولیدات داخلی باید به مجال و پیشرفت تبدیل گردد و از حجم جوانان در این خصوص استفاده گردد.

وی بر پشتیبانی از زنجیره تولید تاکید جدی کرد.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو 2024 | گزارش تصویری

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1403 (برابر با 27 آوریل لغایت 1 می 2024) در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور یافته و از نمایشگاه دیدن کنند. 

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024

ششمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به IRAN EXPO 2024 به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از تاریخ 8 تا12 اردیبهشت‌ماه 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که برآوردها حاکی از بازدید بیش از 2500 تاجر و بازرگان از 119 کشور جهان از این نمایشگاه است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: