انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

ریاست کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی مجلس: ارز حقیقی راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی هست

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، ، حمید فولادگر در جریان بازدید از شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس گفت: یکی از عرصه‌های پشتیبانی از تولید ملی کارخانجات لوازم خانگی بوده که باید در راستای توسعه این واحدها اقدام گردد.

وی گفته بود: در کمال خوشبختی توانمندی مطلوبی در حوزه دانش‌بنیان در سطح کشور وجود داشته که از این حجم می‌توان در راستای توسعه تولیدات داخلی و ارتقاء کیفیت فرآورده ها مورد استفاده قرار داد.

ریاست کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون بنیادی مجلس شورای اسلامی تصریح نمود: فضای اقتصادی کشور در چند ماه موخر و به خاطر افزایش قیمت ارز آشفته شده و تهدیدات جدی برای بازار اقتصادی به وجود آورده که باید از این تهدیدات به فرصت‌ها دست یابیم.

فولادگر دنبال کرد: یکی از راهکارهای حل مشکلات اقتصادی کشور ارز حقیقی بوده که باید موردنظر باشد تا شاهد رونق تولیدی و اقتصادی در سطح کشور و علاوه بر این حل معضل بیکاری باشیم.

ریاست کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44قانون بنیادی مجلس شورای اسلامی افزود: تنگنا ایجاد شده در راستای تولیدات داخلی باید به مجال و پیشرفت تبدیل گردد و از حجم جوانان در این خصوص استفاده گردد.

وی بر پشتیبانی از زنجیره تولید تاکید جدی کرد.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

گزارش تصویری نمایشگاه زنگ مهر

تولیدکنندگان نوشت افزار در نمایشگاه تهران معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت : تولیدکنندگان نوشت افزار که محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می

امضای تفاهم‌نامه اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و انجمن صنفی تولیدکنندگان نوشت‌افزار در نمایشگاه ایفپکس ۲

تفاهم‌نامه همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران و انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور در حاشیه دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.