انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

توزیع ۲۰۰۰ بسته لوازم التحریر دربخش صالح آباد

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ جواد عبادعسکری فرمانده حوزه مقاومت شهید باهنر صالح آباد اظهار کرد: یکی از ماموریت‌های سپاه در حوزه خدمت رسانی به مردم خصوصا محرومین هست تا با توجه به جنگ اقتصادی دشمن بتوان مشکلات معیشتی مردم را کاهش داد و در این راستا توزیع لوازم التحریر در بخش محروم صالح آباد از اوایل شهریورماه شروع و تا اواسط مهرماه ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: با تلاش‌های صورت گرفته و مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه طی روز‌های آتی قریب به هزار بسته‌ی دیگر بصورت مخصوص در دهستان جنت آباد توزیع خواهد گردید. گفتنی هست این اقلام دربردارنده (کیف، دفتر، مداد، خودکار ) می‌باشد که با مشارکت آستان قدس رضوی و سپاه پاسداران تهیه و توزیع شده هست.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نشست دکتر مخبر با فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی شهریور 1401

معاون اول محترم رئیس جمهور با بیان اینکه لذت‌بخش‌ترین صحنه‌های اولیه زندگی هر انسانی شروع سال جدید تحصیلی و تهیه اقلام مورد نیاز آن است،‌ گفت: نباید اجازه دهیم هیچ دانش آموز ایرانی به دلیل مسائل مالی قادر به تهیه نوشت‌افزار و کتب مورد نیاز خود نباشد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.