انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

اهدای 9500 بسته لوازم التحریر به محصلین در منطقه زمین لرزه زده سرپل ذهاب

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرگزاری فارس مخصوص برنامه مهر تحصیلی باحضور حجت الاسلام غلامرضا عادل؛ معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و مسئولین استانی در منطقه زمین لرزه زده سرپل ذهاب برگزار گردید.

در این مراسم ۹ هزار و ۵۰۰ بسته لوازم التحریر و ۸ هزار و ۸۰۰ لباس دانش آموزی از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه به محصلین نیازمند منطقه هدیه دادن گردید.

گفتنی هست طرح مهر تحصیلی در آستانه شروع سال تحصیلی توسط سازمان اوقاف و امور خیریه برای توزیع بسته های لوازم التحریر بین محصلین نیازمند کشور اجرا می شود؛ این طرح سال کنونی هم با هدف اجرای صحیح و امینانه نیت ها واقفان برای ششمین سال پیاپی در سراسر کشور اجرا گردید.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نشست دکتر مخبر با فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی شهریور 1401

معاون اول محترم رئیس جمهور با بیان اینکه لذت‌بخش‌ترین صحنه‌های اولیه زندگی هر انسانی شروع سال جدید تحصیلی و تهیه اقلام مورد نیاز آن است،‌ گفت: نباید اجازه دهیم هیچ دانش آموز ایرانی به دلیل مسائل مالی قادر به تهیه نوشت‌افزار و کتب مورد نیاز خود نباشد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.