بیشتر از 1400 بسته تحصیلی به محصلین تحت پوشش بهزیستی قزوین اهدا گردید

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین،

وی عنوان نمود: این ابزارها فراهم شده دربردارنده جمع‌آوری 4 میلیون ریال کمک‌های نقدی بوده که توسط خیرین به سازمان اهدا شده است‌.

مدیرکل بهزیستی استان قزوین اضافه کرد: هزار و 469 بسته لوازم تحریر ارزشمند یک میلیارد و 175 میلیون و 200 هزار ریال با میزان سرانه 800 هزار ریال، 30 بسته سبد غذایی به مبلغ 30 میلیون ریال و ارزش سرانه 1 میلیون ریال از دیگر کمک‌های تألیف شده هست.

وی افزود: 178 بسته لوازم التحریر توسط موسسه منعم به‌ ارزش 267 میلیون ریال نیز اهدا شده هست تا به دست محصلین نیازمند برسد.

وارثی تصریح نمود: 400 دست لباس به ارزش 200 میلیون ریال و هزار و 400 جفت کفش ارزشمند 700 میلیون ریال  دیگر ابزارها فراهم و جمع‌اوری شده توسط سازمان بهزیستی هست.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

افزایش ۳۰ درصدی قیمت نوشت‌ افزار در آستانه سال تحصیلی کرونایی/ برخی لوازم‌التحریر موجود، غیربهداشتی‌اند

رئیس انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار گفت: درحال حاضر و پس از گذشت دوسال از شیوع ویروس کرونا، محصولات نوشت افزار در سال جاری و در مقایسه با وضعیت دو سال پیش بازار لوازم التحریر، ۳۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.