80 درصد نوشت افزارهای شهر قم از استان تهران تأمین می گردد

مجید فاطمی مجد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهر قم، ، با اشاره به وضع نوشت‌افزارها و نحوه توزیع آن توسط اشخاص غیرمرتبط گفت: با توجه به شرایط کنونی و وضع افزایش قیمت‌ها، لوازم‌التحریر و نوشت‌افزارها نیز به‌تبع با افزایش روبه‌رو بوده و همزمان با برگزاری نمایشگاه‌ها و آغاز شغل ها فصلی و به دنبال آن ورود اشخاص غیر‌مرتبط، ارائه نوشت‌افزارها تحت اثرگذاری قرارگرفته هست.

ریاست اتحادیه خرازان استان شهر قم این رخدادهای را دغدغه و مشکل کلیدی عرضه‌کنندگان لوازم‌التحریر دانست و تصریح نمود: ورود اشخاص غیر مربوط به این حوزه و تبلیغات بی‌شمار آن‌ها برای برگزاری نمایشگاه‌هایی باقیمت‌های مناسب و توزیع کالای ایرانی و اسلامی که در واقع نرخ این اقلام نسبت به فروشگاه‌های ارائه لوازم‌التحریر بسیار بالاتر هم بوده، مشکل‌ساز شده هست.

فاطمی مجد تأمین 80 درصد از نوشت‌افزارهای موردنیاز خانوارهای قمی را به سبب مجاورت با استان تهران از این استان دانست و اضافه کرد: در این میان برای نگهدارى از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها و ملاحظات شرعی و اخلاقی نسبت به فروش و توزیع این اقلام جلساتی مخصوص عرضه‌کنندگان لوازم‌التحریر و نوشت‌افزارها به‌طور مداوم برگزارشده هست.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

افزایش ۳۰ درصدی قیمت نوشت‌ افزار در آستانه سال تحصیلی کرونایی/ برخی لوازم‌التحریر موجود، غیربهداشتی‌اند

رئیس انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار گفت: درحال حاضر و پس از گذشت دوسال از شیوع ویروس کرونا، محصولات نوشت افزار در سال جاری و در مقایسه با وضعیت دو سال پیش بازار لوازم التحریر، ۳۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.