انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

۱۵۰ هزار بسته تحصیلی میان محصلین محروم سراسر کشور توزیع می‌گردد

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، مصطفی خاکسار قهرودی، تصریح نمود: در آستانه شروع سال تحصیلی جدید با فرمان تولیت آستان قدس رضوی ۱۵۰ هزار بسته تحصیلی با ارزشی بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال در میان محصلین روستا‌ها و منطقه های محروم کشور توزیع می‌شود.
وی اقلام این بسته‌ها را دربردارنده کیف، مداد، خط‌کش، جامدادی، مداد رنگی، مداد تراش، مداد پاکن، دفتر نوشتاری و نقاشی معرفی و ابراز کرد: این بسته‌ها عموماً توسط دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌های متفاوت کشور و با اولویت منطقه های غیر شهری و محروم، در میان دانش‌آموزان نیازمند و بی‌بضاعت توزیع می‌شود.
خاکسار اظهار کرد: معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی در سال ۹۵ تعداد ۶۷ هزار بسته و در سال ۹۶ تعداد ۱۰۰ هزار بسته نوشت افزار ایرانی را همزمان با دوباره فعال شدن مدرسه ها در میان محصلین محروم سراسر کشور توزیع کرده و بنا بود سال کنونی نیز ۱۰۰ هزار بسته توزیع گردد که با نگاه مخصوص تولیت آستان قدس رضوی این تعداد به ۱۵۰ هزار بسته تحصیلی افزایش یافته هست.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

گزارش تصویری نمایشگاه زنگ مهر

تولیدکنندگان نوشت افزار در نمایشگاه تهران معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت : تولیدکنندگان نوشت افزار که محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: