انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

افزایش 60 تا 70 درصدی نرخ نوشت افزار در بازار مشهد

محمد رستگارمقدم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس در مورد آخرین وضع تولید و توزیع نوشت‌افزار در سطح شهر مشهد گفت: در حال حاضر تنوع نوشت‌افزار توزیع شده در سطح شهر مشهد بسیار بالا هست و حدود 70 تا 80 درصد کالاهای عرضه شده تولید داخل با طرح‌های متناسب با فرهنگ ایرانی و اسلامی می باشند ضمن اینکه البته اکثریت مردم نیز از این طرح‌ها و کالاهای ایرانی استقبال می‌کنند و گرایش به تولیدات بیگانه نسبت به گذشته کاهش قابل ملاحظه ای داشته هست.

ریاست اتحادیه صنف کتاب، نوشت افزار و صحاف مشهد با بیان اینکه حدود 800 واحد صنفی در این عرصه در سطح شهر مشهد فعال می باشند، گفت: شهر مشهد و استان خراسان‌رضوی در راستای تولید لوازم‌التحریر بسیار ضعیف و فقیر هست به‌طوری که بیشتر تولیدات ذی ربط به شهرهای دیگر مثل تهران، اصفهان، یزد، کرمانشاه و‌غیره هست و واحدهای صنفی ما در راستای توزیع فعالیت می‌کنند.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نشست دکتر مخبر با فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی شهریور 1401

معاون اول محترم رئیس جمهور با بیان اینکه لذت‌بخش‌ترین صحنه‌های اولیه زندگی هر انسانی شروع سال جدید تحصیلی و تهیه اقلام مورد نیاز آن است،‌ گفت: نباید اجازه دهیم هیچ دانش آموز ایرانی به دلیل مسائل مالی قادر به تهیه نوشت‌افزار و کتب مورد نیاز خود نباشد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.