انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

اهدای 100 سری کیف و نوشت افزار به محصلین

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، خیر قهدریجانی سال کنونی با توجه به خاطر خشکسالی های موخر که زیادی از خانواده های شهرستان فلاورجان را درگیر مشکلات اقتصادی کرده ، با تغییر نیت 10 ساله خود که اطعام روز عاشورا بود ، 100 سری کیف و لوازم التحریر تهیه و به محصلین نیازمند بخش قهدریجان اهدا کرد .

اسماعیل رفیع زاده که سالهای گذشته با مشارکت دو برادرش بیشتر از هزار پرس غذا را طبخ و در روز عاشورا تقسیم میکرد ، سال کنونی همزمان با ایام شور عاطفه 100 کیف با لوازم کامل دربردارنده مداد ، دفتر ، تراش ، پاکن ، مداد رنگی و قدری پول برای کمک هزینه خرید کتاب درسی و تحصیلی بین محصلین نیازمندان این بخش تقسیم نمود.

 

 

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نشست دکتر مخبر با فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی شهریور 1401

معاون اول محترم رئیس جمهور با بیان اینکه لذت‌بخش‌ترین صحنه‌های اولیه زندگی هر انسانی شروع سال جدید تحصیلی و تهیه اقلام مورد نیاز آن است،‌ گفت: نباید اجازه دهیم هیچ دانش آموز ایرانی به دلیل مسائل مالی قادر به تهیه نوشت‌افزار و کتب مورد نیاز خود نباشد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.