انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

ارسال 100 هزار پکیج لوازم التحریر به منطقه های محروم توسط ستاد اجرایی دستور امام

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمد مخبر در آیین ارسال 100 هزار پکیج لوازم التحریر به منطقه های محروم کشور گفت: ستاد اجرایی فرمان امام دیگر ملکی در اختیار کسی ندارد و همه آنان را پس گرفته‌ایم.

وی اضافه کرد: البته املاک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در اختیار دولت و ارگان‌ها داریم که برای رتق و فتق اینها نیز به طور هفتگی و ماهانه جلسه داریم.

ریاست ستاد اجرایی فرمان امام علاوه بر این با بیان این‌که حسب فرمان رهبر معظم انقلاب بسته‌های لوازم‌التحریر برای محرومان تهیه  و ارسال می‌شود، گفت: با مشارکت خیریه‌‌ها و گروه‌های جهادی تصمیم گرفتیم سال کنونی 100 هزار بسته لوازم‌التحریر و کیف (شامل حدود 15 قلم لوازم ضروری) برای منطقه های محروم تهیه و ارسال نماییم.

مخبر با بیان این‌که اعتبار این بسته‌ها حدود 7 میلیارد تومان هست که 25 درصد آن کمک خیریه‌ها و مردم هست، اضافه کرد: تمام این لوازم‌التحریر و کیف تولید ایران هست.

وی گفته بود: ستاد اجرایی فرمان امام از اقشار محروم و عارضه پذیر با مجموعه‌ای از بسته‌ها پشتیبانی می‌کند که با حمایت‌های دولت متمایز هست. به عنوان مثال هفته گذشته 2000 جهیزیه به اعتبار حدود 13 میلیارد تومان برای زوج‌های جوان منطقه های محروم ارسال گردید.

 

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو 2024 | گزارش تصویری

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1403 (برابر با 27 آوریل لغایت 1 می 2024) در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور یافته و از نمایشگاه دیدن کنند. 

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024

ششمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به IRAN EXPO 2024 به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از تاریخ 8 تا12 اردیبهشت‌ماه 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که برآوردها حاکی از بازدید بیش از 2500 تاجر و بازرگان از 119 کشور جهان از این نمایشگاه است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: