انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

توزیع ۶۵۰ نوشت افزار بین محصلین بی بضاعت

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛حجت‌الاسلام رحیم صفری گرایی معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان فارس با بیان اینکه در قالب طرح مهر تحصیلی، ۶۵۰ درج کرد افزار بین محصلین نیازمند توزیع گردید، اظهار کرد: هر بسته فرهنگی دربردارنده کیف، دفتر، مداد، خودکار، مدادرنگی، تراش و پاک کن به اعتبار ۲۰۰ هزار تومان هست.

وی اضافه کرد: این بسته‌ها به دانش‌آموزان نیازمند که از جانب کمیته امداد امام خمینی (ره) و آموزش و پرورش فارس معرفی شده بودند، اهدا گردید.

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینکه کمک‌های موقوفات فارس به دانش‌آموزان نیازمند سال کنونی نسبت به سال قبل بیشتر از دو برابر شده هست، گفته بود: سال قبل در طرح مهر تحصیلی، ۳۰۰ بسته لوازم التحریر بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت توزیع گردید.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

افتتاحیه نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانپنکس 1403 | گزارش تصویری

نهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی نوشت‌افزار و تجهیزات اداری و مهندسی کشور ایرانپنکس۱۴۰۳ و سومین نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی و صنایع وابسته‌ی ایرانتویکس ۱۴۰۳، با حمایت انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور، در محل دائمی مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب تهران در تاریخ ۲۲ تا ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: