انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

روی خوش مردم به نوشت افزار ایرانی/ هنوز 65 درصد خرید مردم بیگانه هست

ریاست و دبیر انجمن کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور پشتیبانی صدا و سیما از کالاهای ایرانی را قابل تقدیر دانست و اظهار کرد: نقش حمایتی رسانه ملی در زمینه رونق تولید و گرایش مردم به استفاده کالاهای ساخت داخل بر کسی پوشیده نیست.

وی اضافه کرد: تمایل مردم به استفاده نوشت افزارهای ایرانی با توجه به فرهنگ سازی های صورت گرفته روز به روز در حال بهبودی و گسترش هست.

صنعتکار ضمن اشاره به اینکه نسبت قسمت نوشت افزار ایرانی نسبت به نوشت افزار بیگانه در سال های موخر زیادتر شده هست، اظهارداشت: این نسبت هم حالا 35 به 65 درصد هست در حالیکه طی سنوات گذشته 20 به 80 بوده هست.

وی اظهار کرد: نوشت افزار ایرانی دربردارنده انواع مداد، خودکار، پاک کن، جامدادی، کوله پشتی و خط کش هست.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو 2024 | گزارش تصویری

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1403 (برابر با 27 آوریل لغایت 1 می 2024) در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور یافته و از نمایشگاه دیدن کنند. 

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024

ششمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به IRAN EXPO 2024 به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از تاریخ 8 تا12 اردیبهشت‌ماه 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که برآوردها حاکی از بازدید بیش از 2500 تاجر و بازرگان از 119 کشور جهان از این نمایشگاه است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: