انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

برگزاری۱۰ نمایشگاه نوشت افزار ایرانی در مدرسه ها لرستان

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ رضا زینی وند مقدم ،مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: ۱۰ نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی با هدف پشتیبانی از کالای ایرانی در مدرسه ها این استان دایر  شده هست.

رضا زینی وند مقدم گفت: این نمایشگاه‌ها برای اولین بار با عنوان ایران نوشت امروز تا انتهاء شهریورماه در راستای ارائه و فروش انواع نوشت افزار ایرانی فعالیت خواهند کرد.

به گفته وی در نمایشگاه‌های ایران نوشت انواع نوشت افزار و کیف مدرسه تولید داخل با شرایط خاص و کیفیت مناسب ارائه می‌شود.

 

انتهای پیام /ب

 

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو 2024 | گزارش تصویری

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1403 (برابر با 27 آوریل لغایت 1 می 2024) در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور یافته و از نمایشگاه دیدن کنند. 

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024

ششمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به IRAN EXPO 2024 به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از تاریخ 8 تا12 اردیبهشت‌ماه 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که برآوردها حاکی از بازدید بیش از 2500 تاجر و بازرگان از 119 کشور جهان از این نمایشگاه است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: