انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

فروش نوشت افزار ایرانی در بوفه مدرسه ها از مهر ماه

منصور مجاوری، مشاور وزیر آموزش و پرورش در اظهار کرد وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در مورد برنامه های این وزارتخانه در جهت پشتیبانی از کالای ایرانی، اظهار کرد: از اوائل سال وزیر آموزش و پرورش، ستاد مخصوص پشتیبانی از کالای ایرانی را تشکیل داد و ذیل آن دو تیم حدس گردید. وی دنبال کرد: یکی از تیم ها، فرهنگ سازی و چگونگی پشتیبانی و خرید از کالای ایرانی و تیم دیگر، برپایی نمایشگاه های نوشت افزار و تولیدات داخلی و فعالیت های اجرایی در این جهت هست.

مجاوری اضافه کرد: همزمان با ما معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری جشنواره ملی ایران ساخت را آغاز کرد که در حقیقت بحث پشتیبانی از تمام تولیدکنندگان ایرانی هست و  ما هم در مرحله اول با برپایی نمایشگاه نوشت افزار ایرانی، آغاز کردیم.

مشاور وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه نشست های خوبی را با انجمن های صنفی تولیدکنندگان داریم، اضافه کرد: پس از برپایی نمایشگاه ها تصمیم داریم وارد بوفه مدرسه ها شویم یک چرخه تامین کننده نوشت افزار مصرفی محصلین ایجاد گردد که زیادی از واسطه ها نیز حذف می گردند و نرخ ها نیز مناسب می باشد.

وی تصریح نمود: کوشش می نماییم طرح فروش نوشت افزار در بوفه مدرسه ها از مهر ماه اجرا گردد.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو 2024 | گزارش تصویری

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1403 (برابر با 27 آوریل لغایت 1 می 2024) در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور یافته و از نمایشگاه دیدن کنند. 

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024

ششمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به IRAN EXPO 2024 به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از تاریخ 8 تا12 اردیبهشت‌ماه 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که برآوردها حاکی از بازدید بیش از 2500 تاجر و بازرگان از 119 کشور جهان از این نمایشگاه است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: