انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

فروش نوشت افزار ایرانی در بوفه مدرسه ها از مهر ماه

منصور مجاوری، مشاور وزیر آموزش و پرورش در اظهار کرد وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در مورد برنامه های این وزارتخانه در جهت پشتیبانی از کالای ایرانی، اظهار کرد: از اوائل سال وزیر آموزش و پرورش، ستاد مخصوص پشتیبانی از کالای ایرانی را تشکیل داد و ذیل آن دو تیم حدس گردید. وی دنبال کرد: یکی از تیم ها، فرهنگ سازی و چگونگی پشتیبانی و خرید از کالای ایرانی و تیم دیگر، برپایی نمایشگاه های نوشت افزار و تولیدات داخلی و فعالیت های اجرایی در این جهت هست.

مجاوری اضافه کرد: همزمان با ما معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری جشنواره ملی ایران ساخت را آغاز کرد که در حقیقت بحث پشتیبانی از تمام تولیدکنندگان ایرانی هست و  ما هم در مرحله اول با برپایی نمایشگاه نوشت افزار ایرانی، آغاز کردیم.

مشاور وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه نشست های خوبی را با انجمن های صنفی تولیدکنندگان داریم، اضافه کرد: پس از برپایی نمایشگاه ها تصمیم داریم وارد بوفه مدرسه ها شویم یک چرخه تامین کننده نوشت افزار مصرفی محصلین ایجاد گردد که زیادی از واسطه ها نیز حذف می گردند و نرخ ها نیز مناسب می باشد.

وی تصریح نمود: کوشش می نماییم طرح فروش نوشت افزار در بوفه مدرسه ها از مهر ماه اجرا گردد.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

گزارش تصویری نمایشگاه زنگ مهر

تولیدکنندگان نوشت افزار در نمایشگاه تهران معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت : تولیدکنندگان نوشت افزار که محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: