انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

واردات ۱۰ میلیون دلاری لوازم التحریر در ۵ ماه

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از ایسنا، طبق ادعای گمرک ایران، مشکل اتحادیه واردکنندگان لوازم التحریر حل شده و روند واردات عادی هست.

طبق آنچه که طرح شده هست، طی هفته های گذشته در یک مقطع، توقف کوتاهی در راستای واردات لوازم التحریر به ایران ایجاد گردید که به نظر می آید بسیار زود این مشکل با مصوبه جدید هیات وزیران حل گردید.

طبق آمار گمرک ایران، در پنج ماه نخست سال جاری ۱۳۳۰ تن انواع نوشت افزار و مواد اولیه آن به اعتبار ۹ میلیون و ۵۱۷ هزار دلار وارد کشور شده که با توجه به ممنوعیت واردات بعضی کالاهای پایانی نوشت افزار شاهد افزایش واردات مواد اولیه این کالاها از طریق گمرکات به کشور نیز بوده ایم.

علاوه بر این مواد اولیه این کالاها معاف از پرداخت ما به التفاوت ارز می‌باشند.

انتهای پیام

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نشست دکتر مخبر با فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی شهریور 1401

معاون اول محترم رئیس جمهور با بیان اینکه لذت‌بخش‌ترین صحنه‌های اولیه زندگی هر انسانی شروع سال جدید تحصیلی و تهیه اقلام مورد نیاز آن است،‌ گفت: نباید اجازه دهیم هیچ دانش آموز ایرانی به دلیل مسائل مالی قادر به تهیه نوشت‌افزار و کتب مورد نیاز خود نباشد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.