انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

پشتیبانی از کالای ایرانی در شروع خرید نوشت افزار ها

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مهناز فتاحی  مدیرکل محور پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه  با اشاره به  تولید  فرآورده ها و نوشت افزار با آرم محور طی سالهای گذشته، اظهار کرد: سال کنونی نیز به اسم پشتیبانی از کالای ایرانی مزین هست این نوشت افزارها در جایگاه ها فروش محور موجود هست گرچه این مرکز طی دوره کوتاهی تعطیل بود اینک باز و آماده ارائه فرآورده ها هست.

وی با اشاره به اینکه فعالیت های محور و تولید فرآورده ها به صورت معطوف از طریق تهران انجام می گردد اضافه کرد: این فرآورده ها تولیدی از تهران برای شهرستان ها و استانها ارسال و  محل ارائه این فرآورده ها سه راه ۲۲ بهمن هست که فرآورده ها ذی ربط به محور من جمله نوشت افزارهای ایرانی ارائه می‌گردد.

فتاحی با بیان اینکه تا به حال طرحی برای برگزاری نمایشگاه نداریم گفته بود: درصددهستیم فرآورده ها داخلی بتوانند رقابت بیشتری با نوشت افزارها و فرآورده ها بیگانه دارا باشند و در این میان با جدیت ورود کرده‌ایم.

 

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

گزارش تصویری نمایشگاه زنگ مهر

تولیدکنندگان نوشت افزار در نمایشگاه تهران معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت : تولیدکنندگان نوشت افزار که محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: