انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

پشتیبانی از کالای ایرانی در شروع خرید نوشت افزار ها

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مهناز فتاحی  مدیرکل محور پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه  با اشاره به  تولید  فرآورده ها و نوشت افزار با آرم محور طی سالهای گذشته، اظهار کرد: سال کنونی نیز به اسم پشتیبانی از کالای ایرانی مزین هست این نوشت افزارها در جایگاه ها فروش محور موجود هست گرچه این مرکز طی دوره کوتاهی تعطیل بود اینک باز و آماده ارائه فرآورده ها هست.

وی با اشاره به اینکه فعالیت های محور و تولید فرآورده ها به صورت معطوف از طریق تهران انجام می گردد اضافه کرد: این فرآورده ها تولیدی از تهران برای شهرستان ها و استانها ارسال و  محل ارائه این فرآورده ها سه راه ۲۲ بهمن هست که فرآورده ها ذی ربط به محور من جمله نوشت افزارهای ایرانی ارائه می‌گردد.

فتاحی با بیان اینکه تا به حال طرحی برای برگزاری نمایشگاه نداریم گفته بود: درصددهستیم فرآورده ها داخلی بتوانند رقابت بیشتری با نوشت افزارها و فرآورده ها بیگانه دارا باشند و در این میان با جدیت ورود کرده‌ایم.

 

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو 2024 | گزارش تصویری

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1403 (برابر با 27 آوریل لغایت 1 می 2024) در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور یافته و از نمایشگاه دیدن کنند. 

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024

ششمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به IRAN EXPO 2024 به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از تاریخ 8 تا12 اردیبهشت‌ماه 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که برآوردها حاکی از بازدید بیش از 2500 تاجر و بازرگان از 119 کشور جهان از این نمایشگاه است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: