انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

پشتیبانی از کالای ایرانی در شروع خرید نوشت افزار ها

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مهناز فتاحی  مدیرکل محور پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه  با اشاره به  تولید  فرآورده ها و نوشت افزار با آرم محور طی سالهای گذشته، اظهار کرد: سال کنونی نیز به اسم پشتیبانی از کالای ایرانی مزین هست این نوشت افزارها در جایگاه ها فروش محور موجود هست گرچه این مرکز طی دوره کوتاهی تعطیل بود اینک باز و آماده ارائه فرآورده ها هست.

وی با اشاره به اینکه فعالیت های محور و تولید فرآورده ها به صورت معطوف از طریق تهران انجام می گردد اضافه کرد: این فرآورده ها تولیدی از تهران برای شهرستان ها و استانها ارسال و  محل ارائه این فرآورده ها سه راه ۲۲ بهمن هست که فرآورده ها ذی ربط به محور من جمله نوشت افزارهای ایرانی ارائه می‌گردد.

فتاحی با بیان اینکه تا به حال طرحی برای برگزاری نمایشگاه نداریم گفته بود: درصددهستیم فرآورده ها داخلی بتوانند رقابت بیشتری با نوشت افزارها و فرآورده ها بیگانه دارا باشند و در این میان با جدیت ورود کرده‌ایم.

 

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نشست دکتر مخبر با فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی شهریور 1401

معاون اول محترم رئیس جمهور با بیان اینکه لذت‌بخش‌ترین صحنه‌های اولیه زندگی هر انسانی شروع سال جدید تحصیلی و تهیه اقلام مورد نیاز آن است،‌ گفت: نباید اجازه دهیم هیچ دانش آموز ایرانی به دلیل مسائل مالی قادر به تهیه نوشت‌افزار و کتب مورد نیاز خود نباشد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.