انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

ارائه درج کرد افزارهای محور در نمایشگاه «ایران نوشت»

ارائه نوشت‌افزارهای محور در نمایشگاه «ایران نوشت»به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از  حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ششمین نمایشگاه ارائه با عنوان «ایران نوشت» از ۲۲ مرداد در بخش نمایشگاهی مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری محور پرورش فکری کودکان و نوجوانان شروع می‌شود.

بازرگانی محور سال کنونی با نوشت‌افزار‌هایی از قبیل: مدادرنگی، مداد قرمز و مشکی، مدادپاکن، مدادتراش، خط‌کش، جامدادی و…

در این نمایشگاه تولیدکنندگان نوشت‌افزار‌های ایرانی‌ – اسلامی تولیدات خود را به مخاطب های ارائه می‌کنند.

گفتنی هست؛ ششمین نمایشگاه «ایران‌نوشت» تا ۲ شهریور ۱۳۹۷ روزانه از ساعت ۱۱ تا ۲۳ پذیرای بازدیدکنندگان هست.

 

 

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو 2024 | گزارش تصویری

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1403 (برابر با 27 آوریل لغایت 1 می 2024) در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور یافته و از نمایشگاه دیدن کنند. 

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024

ششمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به IRAN EXPO 2024 به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از تاریخ 8 تا12 اردیبهشت‌ماه 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که برآوردها حاکی از بازدید بیش از 2500 تاجر و بازرگان از 119 کشور جهان از این نمایشگاه است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: