انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

برپایی نمایشگاه «ایران نوشت» با حضور 100 تولیدکننده نوشت افزار ایرانی اسلامی

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، ششمین دوره نمایشگاه «ایران نوشت» به همت مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی برگزار می‌شود. در این دوره نمایشگاه قریب به 100 تولیدکننده نوشت‌افزار از سراسر کشور حاضر هستند و طرح‌های خود را عرضه می‌کنند. سعید حسینی، مدیر مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی قبل از این با اشاره به طرح‌های سال کنونی به تسنیم اظهار کرد: سال کنونی نسبت به سال گذشته ظرفیت تولیدات، تولیدکنندگان، تنوع و عرضه دو برابر شده هست و بیشتر از 100 درصد افزایش داشتیم، اما این ظرفیت هم در برابر این ظرفیت از تولیداتی که با کاراکترهای غیر بومی عرضه می‌شود، دیده نمی‌شود. ششمین دوره نمایشگاه «ایران‌نوشت» با هدف عرضه طرح‌های ایرانی اسلامی و پشتیبانی از تولیدکنندگان در این حوزه از روز 22 مردادماه به مدت 10 روز برگزار می‌شود. مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی علاوه بر این توجه دارد تا با مشارکت وزارت آموزش و پرورش بیشتر از 700 نمایشگاه با محوریت نوشت‌افزار ایرانی در سراسر کشور برگزار کند. این امر به منظور آسانی در دسترسی علاقه‌مندان به نوشت‌افزارهای بومی صورت می‌گیرد.

 

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نشست دکتر مخبر با فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی شهریور 1401

معاون اول محترم رئیس جمهور با بیان اینکه لذت‌بخش‌ترین صحنه‌های اولیه زندگی هر انسانی شروع سال جدید تحصیلی و تهیه اقلام مورد نیاز آن است،‌ گفت: نباید اجازه دهیم هیچ دانش آموز ایرانی به دلیل مسائل مالی قادر به تهیه نوشت‌افزار و کتب مورد نیاز خود نباشد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.