انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

فراخوان آموزش وپرورش برای ارائه مستقیم لوازم التحریر ایرانی

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرگزاری تسنیم، در زمینه منویات مقام معظم رهبری در پشتیبانی از تولیدکنندگان ایرانی و سیاست‌های ابلاغی دولت، وزارت آموزش‌وپرورش نیز توجه دارد با همکاری و همکاری کلیه تولیدکنندگان نوشت‌افزار ایرانی از 25 مرداد تا 10 شهریور با برپایی نمایشگاه‌های ارائه مستقیم در تمام استان‌ها و عده ای از منطقه های آموزش‌وپرورش و در فضاهای تعیین‌شده وزارت آموزش‌وپرورش با همکاری و همکاری جدی تولیدکنندگان ایرانی، اتاق اصناف کشور، فروشندگان نوشت‌افزار ایرانی و سازگاری به‌منظور ارائه مستقیم کالا باکیفیت ایرانی و نرخ مناسب و رقابتی با بازار به‌منظور کاهش هزینه‌های خانواده‌ها و هم‌چنین کمک به تولیدکنندگان ایرانی باهدف رونق اقتصادی در این بخش از صنعت اقدام نماید.

هم‌چنین با توجه به مسیولیت معاونت علمی فناوری رئیس جمهوری مبحث جشنواره ملی فرهنگی و هنری ایران ساخت و شعار فناوری ایرانی، کسب‌وکار ایرانی و باهدف پشتیبانی از تولیدات دانش‌بنیان ساخت ایران، وزارت آموزش‌وپرورش همراه و به‌عنوان عضو تیم از کلیه محصلین هنرمندان و تولیدکنندگان لوازم و امکانات آموزشی و نوشت‌افزار ایرانی دعوت به عمل می‌آورد که در این برنامه ملی نیز حضور یابند.

از تمام تولیدکنندگان نوشت‌افزار ایرانی که دارای پروانه تولید و مجوزهای قانونی و بهره‌برداری و فروش نوشت‌افزار ایرانی و نرمال می‌باشند درخواست ها می‌گردد که از طریق رابطه با انجمن صنفی تولیدکنندگان نوشت‌افزار حضور خودشان را حداکثر تا تاریخ 18 مردادماه در نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی اعلام نماید.

تلفن ارتباطات عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان

55579992-021-88315868-021

09120390315

ایمیل:

info@tollidtahrir.ir

 

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نشست دکتر مخبر با فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی شهریور 1401

معاون اول محترم رئیس جمهور با بیان اینکه لذت‌بخش‌ترین صحنه‌های اولیه زندگی هر انسانی شروع سال جدید تحصیلی و تهیه اقلام مورد نیاز آن است،‌ گفت: نباید اجازه دهیم هیچ دانش آموز ایرانی به دلیل مسائل مالی قادر به تهیه نوشت‌افزار و کتب مورد نیاز خود نباشد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.