انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

معلمان زمینه ساز توسعه جامعه می باشند

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرنگار مهر، اقبال عباسی شامگاه دوشنبه در شورای آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه معلمان زمینه ساز توسعه جامعه هستند، گفت:  معلمان نقش پررنگی در بالا بردن توان اشخاص و توسعه جامعه دارند.

وی گفته بود: معلمان باید مورد توجه زیادتر قرار گیرند و کوشش گردد که جامعه برای تقدیر و تجلیل از مقام والای معلمان پویاتر گردد.

  استاندار چهارمحال و بختیاری گفته بود: باید فرهنگ تجلیل از معلم در سطح جامعه اصلاح گردد.

همکاری خانواده های محصلین در برپایی برنامه های هفته معلم افزایش یابد

  استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به میزبانی آموزش و پرورش در ایام نوروز از مسافران و گردشگران، تاکید کرد: آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در بخش اقامت مسافران و گردشگران فرهنگی و غیر فرهنگی ایام نوروز کارکرد بسیار خوبی داشته هست.

رشد ۲۰۶ درصدی اقامت مسافران در چهارمحال و بختیاری

وی تاکید کرد: اقامت مسافران  نورزی در چهارمحال و بختیاری رشد ۲۰۶ درصدی داشته هست که این امر حاکی افزایش ورود مسافر و گردشگر به چهارمحال و بختیاری بوده هست.

  استاندار چهارمحال و بختیاری گفته بود: ورود مسافر و گردشگر زمینه ساز توسعه گردشگری چهارمحال و بختیاری هست که باید زیرساخت های گردشگری در این استان بالا بردن یابد.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

افتتاحیه نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانپنکس 1403 | گزارش تصویری

نهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی نوشت‌افزار و تجهیزات اداری و مهندسی کشور ایرانپنکس۱۴۰۳ و سومین نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی و صنایع وابسته‌ی ایرانتویکس ۱۴۰۳، با حمایت انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور، در محل دائمی مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب تهران در تاریخ ۲۲ تا ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: