انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولین اجرایی کشور

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از ایسنا، متن این تذکرات که علی اکبر رنجبرزاده در انتهاء جلسه امروز مجلس قرائت کرد، به شرور ح زیر هست:

تذکر سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه به وزیر آموزش و پرورش: سوء مدیریت و عدم قدرت در وزارت آموزش و پرورش از صدر تا ذیل.

تذکر پروانه مافی نماینده تهران به وزیر آموزش و پرورش: لزوم جایگزینی ردیف مناسب در ازای حذف ردیف عائله مندی زنان مجرد این وزارتخانه.

تذکر جلال محمودزاده نماینده مهاباد به وزیر بهداشت: سبب قطع خدمات به دفترچه های بیمه تندرستی در جایگاه ها درمانی چیست؟، تذکر به وزیر کشاورزی: کم بودن شدید نهال های کشاورزی و کود و سم در سطح کشور، تذکر به وزیر کار: سبب عدم صادر کردن دفترچه های بیمه تندرستی معلولان کشور چیست؟

تذکر حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب به ریاست جمهور: فرمان امهال تسهیلات مردم منطقه های زمین لرزه زده استان کرمانشاه با توجه به مصوبات و وعده های چندین باره شخص ریاست جمهور، وزرا و ریاست بانک مرکزی، تذکر به وزیر اطلاعات: پیگیری سوءاستفاده های اقتصادی بعضی از اشخاص در گران کردن و فروش مصالح ساختمانی به مردم زمین لرزه زده استان کرمانشاه.

تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به وزیر کار: به چه سبب نسبت به متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران برابر بند “ب” تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به وزیر کار: به چه سبب نسبت به متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران برابر بند “ب” ماده ۱۲ قانون برنامه ششم توسعه اقدام نمی توان؟، تذکر دیگر به وزیر کار: تسریع در پرداخت ۶ ماه به تعویق افتاده کارگران زحمتکش شرکت تیراژه پیمانکار کنارگذر شرق اصفهان آزادراه سپاهان مربوط به سازمان بازنشستگی کشوری، تذکر به وزیر آموزش و پرورش: به چه سبب حقوق معلمان حق التدریس از اوائل سال تحصیلی تاحالا پرداخت نشده هست.

حسن کامران نماینده اصفهان به وزیر کشور: به چه سبب با مقام های متخلف در مورد مسائل زاینده رود برخورد نمی توان، به وزیر اطلاعات: به چه سبب با وزارتخانه نیرو که علت ناخشنودی کشاورزان حقآبه دار می گردد برخورد نمی کنید.

تذکر جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده تربت جام به وزیر کشاورزی: عدم پرداخت بهای زعفران به کشاورزان بر طبق قرارداد خرید توافقی میان زعفران کاران و سازمان تعاون علت مشکلات عدیده برای مردم شده هست.

تذکر امیر خجسته نماینده مردم همدان به وزیر کشور: رسیدگی به وضع معیشت کارکنان نیروی انتظامی و بالا بردن مزایا و حقوق دریافتی آنان.

تذکر امیر خجسته به وزیر اطلاعات: لزوم توجه جدی به محافظت تندرستی کاری در مجموعه محافظت بنیاد شهید و مجموعه اقتصادی کوثر و برخورد با متخلفان احتمالی، علاوه بر این به وزیر اقتصاد و دارایی: لزوم توجه جدی در معرفی متخلفان گمرک به مراجع ذی صلاح قضایی و انتظامی، به وزیر کشور: لزوم پشتیبانی از احزاب و گروه های سیاسی کشور.

تذکر محمدابراهیم رضایی نماینده مردم خمین و اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد به ریاست جمهور: ناتوانی مدیریت بنیاد شهید و بی تعهدی نسبت به مسیولیت ها که باعث کاهش خدمات به خانواده ایثارگران گردد و ناخشنودی وسیع ای ایجاد شده هست.

تذکر سید علی ادیانی نماینده مردم قائمشهر به وزیر اقتصاد و دارایی: آسان سازی در استقرار سیستم های نظارتی برخط جهت تعبیه نظارت مستمر در نظام بانکی ظرف مدت یکسال برابر بند الف ماده ۱۸ قانون برنامه ششم توسعه، علاوه بر این به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: لزوم تدوین اساسنامه شرکت جابه جایی ارتباطات بین الملل برابر بخشی از یک بند الف ماده ۶۷ قانون برنامه ششم توسعه.

تذکر سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم پیشوا و ورامین به ریاست ‍جمهور: علت عدم پرداخت حق پرستاری ماده ۲۶ قانون جامع خدمات ایثارگران.

تذکر احمد حمزه نماینده مردم کهنوج به وزیر کشاورزی: اُفت شدید نرخ فرآورده ها کشاورزی منطقه جنوب کرمان به سبب نبود صادرات و واردات همزمان با فصل برداشت فرآورده ها، علاوه بر این به وزیر راه و شهرسازی: افزایش بی رویه اجاره حمل فرآورده ها کشاورزی جنوب کرمان تا بازارهای استفاده.

تذکر عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان به ریاست جمهور: بی حرمتی به مردم تُرک، کُرد، تات و ترکمن خراسان شمالی در شبکه نسیم و در برنامه «وقتشه» در نوروز سال جاری؛ در واقع در این برنامه نامی از خراسان شمالی برده نشده هست.

تذکر حبیب الله دهمره نماینده مردم زابل و زهک به ریاست جمهور: خشکسالی ویرانگر سیستان و مصیبت در حال واقع شدن رسیدگی گردد.

تذکر قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس به وزیر جهاد کشاورزی: به چه سبب امکانات و امکانات امدادی برای اطفای حریق جنگل های شمال کشور تقویت نشده هست؟ متاسفانه با آتش سوزی ها موجبات نابود شدن جنگل ها فراهم می گردد.

تذکر علیرضا ابراهیمی نماینده مردم رامیان و آزادشهر و شهرام کوسه غراوی نماینده مردم مینودشت و کلاله به وزیر جهاد کشاورزی: عدم تعیین نرخ خرید تضمینی گندم.

تذکر شهرام کوسه غراوی نماینده مردم مینودشت و کلاله و اسدالله قرجه طیار نماینده مردم گنبدکاووس به وزیر نیرو: علت عدم تامین حق آبه پایین دست استان گلستان بویژه در منطقه مراغه تپه، به وزیر بهداشت و معالجه در مورد حذف ناکارآمدی بیمه های درمانی روستایی در مطب خصوصی پزشکان در منطقه های محروم.

تذکر احمد بیگدلی نماینده مردم خدابنده به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: علت عدم آنتن دهی تلفن های همراه در جاده های کلیدی و روستاهای شهرستان خدابنده، علاوه بر این به وزیر کشور: ارزیابی نحوه واگذاری زمین، دریافت پروانه ساخت جایگاه ها تجاری بانک آینده در منطقه ۲۲.

تذکر سید محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر به ریاست جمهور: لزوم اجرای عدالت در افزایش حقوق کارکنان دستگاه های دولتی و کارگران، علاوه بر این بهمراه سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان به وزیر کشور: لزوم برپایی سریع امتحان تعیین تکلیف شهرداری ها.

تذکر محمدابراهیم رضایی نماینده مردم خمین به ریاست جمهور: عدم مدیریت مراجع ارزی و کاهش اعتبار پول ملی که خسارات بسیار و سنگینی به مردم ایرانی وارد می کند و نشان می دهد عاملان نفوذی و خائن در نظام پولی کشور اخلال ایجاد می کنند بنابراین دولت باید مدیریت ذی ربط را تغییر و اصلاح نماید.

تذکر محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس به وزیر راه و شهرسازی: تکمیل جاده طبس بشرویه بنا به مصوبه دولت و بودجه سالانه، علاوه بر این به این وزیر در مورد تکمیل گروه دوم فردوس بجستان با توجه به گذشت بیشتر از ۱۳ سال از آغاز پروژه، به وزیر نیرو نیز در مورد تامین آب شرب روستای باغستان به طور سالم، به وزیر کشور: خارج نموندن شهر بشرویه از بن بست.

تذکر نظر افضلی نماینده نهبندان به وزیر کشور: عدم تعیین بخشدار یا سرپرست بخشداری بخش مود پس از گذشت چهار ماه.

تذکر حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب و شهروز برزگر نماینده مردم سلماس به ریاست جمهور: فرمان انتهاء دادن به رانت چند شغله بودن بعضی مسئولین و مسئولان ارشد کشور جهت جلوگیری از سوءاستفاده مسئولان میانی از این نابسامانی مدیریتی با توجه به بیکاری جوانان تحصیل کرده کشور.

تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم جلوگیری از مداخله بی جهت مدیر کل جهاد کشاورزی استان اصفهان در توزیع و جابه جایی فاضلاب برخوار به اصفهان.

تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب به ریاست جمهور: انعقاد قرارداد کارمندان سیلوهای استان کرمانشاه.

تذکر علی وقف چی نماینده مردم زنجان و طارم به ریاست جمهور: فرمان عاجل به ریاست سازمان میراث فرهنگی جهت ساماندهی بازار زنجان و طارم، علاوه بر این به وزیر نفت: گازرسانی به روستاهای زنجان و طارم و به وزیر صنعت، معدن و تجارت: فعال سازی کارخانه های نیمه تعطیل و تعطیل شهرستان های زنجان و طارم.

تذکر محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو و آقایان قاسم احمدی لاشکی، محمد بیرانوندی و اکبر رنجبرزاده نماینده مردم چالوس و نوشهر، خرم آباد و اسدآباد  به ریاست جمهور و وزیر آموزش و پرورش: لزوم تقدم فرهنگیان در افزایش های حقوق کارکنان دولت.

تذکر نادر قاضی پور و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر امور خارجه: تجدیدنظر در توافقات بیگانه طبق سیاست جایگزینی کالای ایرانی به جای کالای بیگانه.

تذکر نادر قاضی پور و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به  وزیر کشور: اقدام طبق قوانین جاری جهت جلوگیری از توسعه اشتغال غیرمجاز اتباع بیگانه در شغل ها متفاوت بویژه شغل ها ساختمانی.

تذکر همایون یوسفی نماینده مردم اهواز به وزیر کشور: مشکلات روز افزون استان خوزستان در حوزه های امنیتی، اجتماعی، کارگری و مدیریت ضعیف مورد ها فوق در استان و عدم وجود راهبرد و برنامه جهت حل مشکلات.

تذکر حسن بهرام نیا نماینده مردم نهاوند به وزیر جهاد کشاورزی: تسریع در پرداخت پول چغندرکاران توسط کارخانجات قند.

تذکر سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم میناب به وزیر جهاد کشاورزی: جلوگیری از غارت مراجع دریای آب های جمهوری اسلامی ایران بویژه میناب، جاسک.

تذکر نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه به وزیر بهداشت و معالجه: جلوگیری از ادامه کار افرادی که در ایام نوروز بیمارستان را تهی گذاشته و مریض ها بدون پزشک گذاشته اند.

تذکر نادر قاضی پور و علیرضا محجوب نمایندگان مردم ارومیه و تهران به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: تسریع در صادر کردن بخشنامه دستمزد سال ۱۳۹۷ و تسری آن به سایر سطوح، علاوه بر این به وزیر دادگستری: تهیه اصلاحیه بودجه برای تخصیص ۱۰۰ درصدی بودجه شوراهای حل اختلاف برابر قانون.

تذکر اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر و املش به وزیر آموزش و پرورش: پیگیری وضع حق التدریسان و مربیان پیش دبستانی تعلیم دهنده ها و پرداخت جایزه بازنشستگان و حقوق حق التدریسی ها.

تذکر حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان به وزیر راه و شهرسازی: لزوم پرداخت مطالبات پیمانکاران کمربند جنوبی شهرستان های اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم.

انتهای پیام

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو 2024 | گزارش تصویری

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1403 (برابر با 27 آوریل لغایت 1 می 2024) در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور یافته و از نمایشگاه دیدن کنند. 

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024

ششمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به IRAN EXPO 2024 به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از تاریخ 8 تا12 اردیبهشت‌ماه 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که برآوردها حاکی از بازدید بیش از 2500 تاجر و بازرگان از 119 کشور جهان از این نمایشگاه است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: