انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

اجرای طرح «نوروزبانان بی نوروز» از ۲۱ فروردین/ تخفیف ۸۰ درصدی هتل ها مخصوص خانواده فرهنگیان و محصلین

گودرز کریمی فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش‌ و پرورش خبرگزاری فارس در مورد طرح «نوروزبانان بی نوروز»، گفت: اشخاص تقاضاکننده مسافرت طرح «نوروزبانان بی نوروز » می‌توانند به رؤسای ادارات تعاون ادارات کل آموزش و پرورش در سراسر کشور یا به مسئولین تعاون آموزش و پرورش شهرستان‌ها و منطقه های مد نظر مراجعه و ثبت اسم کنند.

وی اضافه کرد: اشخاص تقاضاکننده در صورت مراجعه و ثبت اسم در ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور، می ‌‌توانند از طرح ذکر شده با تخفیف 80 درصدی جهت بهره مندی از ابزارها هتل‌های 3 تا 5 ستاره استفاده نمایند.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح نمود: ذکر تعداد اعضای خانواده در هنگام ثبت اسم، ضروری هست. 

قبل از این، الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح «نوروز بانان بی نوروز» در زمینه توجه به منزلت اجتماعی فرهنگیان، بالا بردن طیب خاطر و پشتیبانی از خانواده‌های تمام افرادی که نتوانسته‌اند به علل مختلف در سفرهای نوروزی، مکانی را به عنوان مقصد عزیمت انتخاب کنند، با تخفیف مخصوص در زمینه تقویت و توسعه گردشگری و صنعت توریسم برای نخستین بار به عنوان بسته  رفاهی، به مورد اجرا خواهد گذاشت.

  وی اضافه کرد: وزارت آموزش و پرورش در زمینه مساعدت و همکاری رفاهی به دانش‌آموزانی که قصد عزیمت بهمراه خانواده‌ها داشته باشند، ضمن اعطای مرخصی تحصیلی، مجال بهره مندی و استفاده از تخفیف 80 درصدی را به منظور اقامت در جایگاه ها رفاهی و هتل‌های 3 تا 5 ستاره را تقدیم اولیا خواهد کرد.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

گزارش تصویری نمایشگاه زنگ مهر

تولیدکنندگان نوشت افزار در نمایشگاه تهران معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت : تولیدکنندگان نوشت افزار که محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می

امضای تفاهم‌نامه اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و انجمن صنفی تولیدکنندگان نوشت‌افزار در نمایشگاه ایفپکس ۲

تفاهم‌نامه همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران و انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور در حاشیه دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.