انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

۲ روز کامل با گریه در حال نوشتن تکلیف نوروزی بودم

علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر تعلیم و پرورش در صحبت با خبرنگار آموزش و پرورش فارس در مورد خاطره خود از تکالیف نوروزی گفت: نخستین خاطره تکلیف نوروزی بنده به کلاس اول خستین بر می شود.

وی دنبال کرد: آن زمان معلم مان به ما تکلیف نوروزی سنگینی داد البته رسم هم همین بود که تکالیف سنگینی می دادند به طور مثال اظهار می کردند دو بار یا سه بار و برخی وقتها ۱۰ بار از اول کتاب تا سر درسی که هستید را بنویسید.

کاظمی اضافه کرد: یادم هست دو روز کامل نشستم و با گریه این تکلیف سخت را درج کردم.

وی اضافه کرد: به نظر می آید این نوع تکالیف هیچ اثربخشی در تعلیم و یادگیری و تربیت محصلین ندارد و یکی از خوب ترین تصمیم هایی که گرفته گردید حذف تکالیف نوروزی بود.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

گزارش تصویری نمایشگاه زنگ مهر

تولیدکنندگان نوشت افزار در نمایشگاه تهران معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت : تولیدکنندگان نوشت افزار که محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می

امضای تفاهم‌نامه اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و انجمن صنفی تولیدکنندگان نوشت‌افزار در نمایشگاه ایفپکس ۲

تفاهم‌نامه همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران و انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور در حاشیه دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.