انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

اصلاح روش ها به تامین ارزش برای رده بندی معلمان کمک می کند

اصلاح روش‌ها به تامین ارزش برای رتبه‌بندی معلمان کمک می‌کندبه گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرنگارحوزه آموزش و پرورشگروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در پیامی توئیتری در مورد وضع رده بندی معلمان گفت: برداشت‌های متفاوتی از این طرح وجود دارد، اما از نظر من این طرح به شایستگی‌های حرفه‌ای معلمان و توانمدی آن‌ها تاکید می‌کند.

بطحایی در مورد تجربه اجرای طرح رده بندی و میزان بودجه برای اجرای کامل آن عنوان نمود: نیازمند ۸ هزار میلیارد ارزش برای اجرای این طرح هستیم که حالا با توجه به کم بودن بودجه اجرای طرح دچار اختلال شده هست.

وی اضافه کرد: البته برای جبران تامین بودجه می‌توانیم از طریق اصلاح روش‌ها حدود دو سوم ارزش مورد احتیاج را تامین کنیم، اما این با اهمیت به شرطی پژوهشگر می‌شود که مقاومت سازمانی در مقابل اصلاح وجود نداشته باشد.

نظام پرداختی آموزش و پرورش متناسب با شایستگی ها نیست

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه حالا در آموزش و پرورش نظام پرداختی متناسب با شایستگی معلمان نیست تصریح نمود: باید به گونه‌ای برنامه‌ها طراحی گردد که شایستگی‌ها و توانمندی‌های معلمان مورد توجه قرار گرفته و اهتمام بر بالا بردن آن دارا باشند که در رده بندی معلمان این هدف را دنبال می‌کنیم.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نشست دکتر مخبر با فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی شهریور 1401

معاون اول محترم رئیس جمهور با بیان اینکه لذت‌بخش‌ترین صحنه‌های اولیه زندگی هر انسانی شروع سال جدید تحصیلی و تهیه اقلام مورد نیاز آن است،‌ گفت: نباید اجازه دهیم هیچ دانش آموز ایرانی به دلیل مسائل مالی قادر به تهیه نوشت‌افزار و کتب مورد نیاز خود نباشد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.