«روزهای بی آینه» سفارش مطالعه مهناز فتاحی برای نوروز 97

 

به همین علت طی روزهای موخر و پیش رو قصد بر این هست از سوی بعضی نویسندگان پیشنهادهای مطالعه عرضه گردد تا جوانان و نوجوانان با انتخاب بهتری مطالعه دارا باشند.

مهناز فتاحی یکی از چهره‌های معروف عرصه نویسندگی هست، وی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس در زمینه مطالعه در ایام نوروز اظهار کرد: چند کتاب را برای مطالعه در نوروز پیشنهاد می‌کنم که اولین آنان «روزهای بی آینه» هست.

خاطرات منیژه لشکری، همسر سرلشکر خلبان، شهید آزاده حسین لشکری، از زندگی‌اش و چگونگی تحمل هجده سال دوری از همسرش در دورۀ اسارت در کتابی با عنوان «روزهای بی آینه» به قلم گلستان جعفریان به رشته تحریر درآمده و توسط انتشارات سوره مهر روانه بازار کتاب شده هست.

« «روزهای بی آینه»، زندگی حقیقی زنی را واکاوی می‌کند که با عشق و شوق در هفده سالگی پای سفره عقد می‌نشیند، در هجده سالگی طعم مادر شدن را می‌چشد و همان سالْ شروع انتظار و چشم به راهی هجده ساله اوست: همسر خلبانش مفقودالاثر می‌شود.

««روزهای بی آینه» در 11 فصل تدوین شده که در هرکدام از این فصل ها زندگی راوی از سال های پیش از ازدواج با شهید لشگری شروع شده و تا پس از آزاد گردیدن او ادامه می یابد. در این کتاب منیژه لشکری زندگی‌اش را روایت می‌کند: ساده، حقیقی و بدون شاخ و برگ. از هجده سال انتظار و زندگی سخت منتظر مردی که تا سالها حتی نمی‌داند زنده هست، می‌گوید.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

افزایش ۳۰ درصدی قیمت نوشت‌ افزار در آستانه سال تحصیلی کرونایی/ برخی لوازم‌التحریر موجود، غیربهداشتی‌اند

رئیس انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار گفت: درحال حاضر و پس از گذشت دوسال از شیوع ویروس کرونا، محصولات نوشت افزار در سال جاری و در مقایسه با وضعیت دو سال پیش بازار لوازم التحریر، ۳۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.