انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

ارسال ۵ اثر منتخب خراسان شمالی به دومین جشنواره سفیران تندرستی

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد؛، ؛، حسن لنگری معاون تربیت بدنی و تندرستی آموزش و پرورش خراسان شمالی اظهار کرد: دومین جشنواره سفیران تندرستی در سطح دانش آموزی و مراقبین تندرستی مدرسه ها استان در پنج عنوان رشته ی، نقاشی، انشاء نویسی، داستان نویسی، فیلم و تصویر برگزار گردید.
وی اضافه کرد: جشنواره سفیران تندرستی با بحث های، تغذیه سالم، خود مراقبتی و بهداشت فردی و آلاینده‌های زیست محیطی در دو سطح دانش آموزی و مراقبین تندرستی تعداد ۷ هزار و ۷۰۰ اثر برگزیده مدرسه ها به ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و منطقه های ارسال شده هست.

وی اضافه کرد: کمیته داوری ۶۲ اثردانش آموزی استانی و ۱۸ اثر منتخب استانی مراقبین تندرستی را برگزیدند که در اختتامیه سفیران تندرستی مقارن با هفته تندرستی (اردیبهشت ۹۷) تقدیر خواهند گردید.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اکسپو 2024 | گزارش تصویری

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 8 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1403 (برابر با 27 آوریل لغایت 1 می 2024) در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور یافته و از نمایشگاه دیدن کنند. 

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 1403 | ایران اکسپو 2024

ششمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به IRAN EXPO 2024 به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از تاریخ 8 تا12 اردیبهشت‌ماه 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که برآوردها حاکی از بازدید بیش از 2500 تاجر و بازرگان از 119 کشور جهان از این نمایشگاه است.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: