انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

پرداخت بدهی های نوسازی مدرسه ها به پیمانکاران ازطریق تهاتر با بانکها

حمیدرضا حاجی بابایی در حاشیه بازدید از ستاد ساکن کردن فرهنگیان همدان در صحبت با خبرنگار مهر اظهار کرد: ستاد تسهیلات عزیمت برای فرهنگیان باید به شکلی باشد که علاوه بر محافظت شان و جایگاه فرهنگیان، لحظه های ماندگاری را برای آنها ایجاد کند.

حاجی بابایی در ادامه از اختصاص ارزش دو میلیارد تومانی به پروژه های عمرانی آموزش و پرورش من جمله ساختمان نیمه تمام اداره آموزش و پرورش ناحیه دو همدان اطلاع داد و اظهار کرد:این مبلغ  در روزهای انتهایی سال ۱۳۹۶ تحصیص یافت تا دو استخر تکمیل و در اختیار فرهنگیان قرار گیرد.

نماینده مردم همدان در مجلس در مورد ۵ مدرسه ۸ کلاسه بنیاد برکت نیز توضیح هایی عرضه کرد و اظهار کرد: در اسرع وقت نسبت به آغاز عملیات اجرایی این پروژه ها اقدام می گردد.

وی در مورد بدهی های آموزش و پرورش به پیمانکاران نیز افزود: با برنامه ای که به مجلس عرضه شد قرار شد تمام بدهی های سازمان نوسازی مدرسه ها به پیمانکاران از طریق تهاتر با بانکهای عامل تسویه گردد.

حاجی بابایی به مصوبه مجلس در مورد رایگان بودن هزینه آب و برق و گاز مدرسه ها نیز اشاره نمود و اظهار کرد: با پیگیری های صورت گرفته، این مبحث در مجلس مصوب شد که توان دارد بار بسیار سنگینی را از دوش مسئولان مدرسه ها بردارد و زیادتر دغدغه ها را پیرامون مسائل آموزش وپرورش محصلین معطوف کند.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نشست دکتر مخبر با فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی شهریور 1401

معاون اول محترم رئیس جمهور با بیان اینکه لذت‌بخش‌ترین صحنه‌های اولیه زندگی هر انسانی شروع سال جدید تحصیلی و تهیه اقلام مورد نیاز آن است،‌ گفت: نباید اجازه دهیم هیچ دانش آموز ایرانی به دلیل مسائل مالی قادر به تهیه نوشت‌افزار و کتب مورد نیاز خود نباشد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.