انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

برنامه های مکرر آموزش و پرورش برای استعدادیابی محصلین

برنامه‌های مکرر آموزش و پرورش برای استعدادیابی دانش‌آموزانرضوان حکیم‌زاده معاون تعلیم خستین وزارت آموزش و پرورش در گفت‌ و گو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در مورد استعدادیابی دانش‌آموزان و روش‌های مدنظر داشته شده از سوی آموزش و پرورش برای این مبحث عنوان نمود: مبحث استعدادیابی از سال‌های گذشته با طرح شهاب در دوره خستین شروع شده و اجرای این طرح همچنان استمرار پیدا نموده است.

طرح جشن‌های جابربن‌حیان، محلی برای شناسایی دانش‌آموزان خلاق

وی با اشاره به اینکه معلم‌ها برای اجرای طرح شهاب تعلیم دیده‌اند، دنبال کرد: همچنین طرح جشن‌های جابربن‌حیان در دوره خستین برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

معاون تعلیم خستین وزارت آموزش و پرورش تصریح نمود: در این جشنواره دانش‌آموزان از طریق دست‌ورزی و کار‌های گروهی استعداد‌های خود را بروز می‌دهند؛ این جشنواره را می‌توان محلی برای شناسایی دانش‌آموزان خلاق دانست که به جای تست‌های آموزشی با بهره‌گیری از قدرت و خلاقیت خود به بروز استعداد‌ها می‌پردازند.

وی درمورد جایگاه ها استعدادیابی که خارج از مدرسه ها فعالیت می‌کنند، گفت: این جایگاه ها هیچگونه وابستگی به آموزش و پرورش ندارند، در نتیجه هیچ‌گونه مجوزی هم از سوی آموزش و پرورش برای این جایگاه ها وجود ندارند، بنابر این سازوکار فعالیت آن‌ها منسوب به نظام آموزش و پرورش نیست.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

گزارش تصویری نمایشگاه زنگ مهر

تولیدکنندگان نوشت افزار در نمایشگاه تهران معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت : تولیدکنندگان نوشت افزار که محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می

امضای تفاهم‌نامه اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و انجمن صنفی تولیدکنندگان نوشت‌افزار در نمایشگاه ایفپکس ۲

تفاهم‌نامه همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران و انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور در حاشیه دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.