انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

تبریک مخصوص به معلمان منطقه های محروم برای روشن نگهداشتن چراغ آموزش و تربیت

تبریک مخصوص به معلمان منطقه های محروم برای روشن نگهداشتن چراغ آموزش و تربیتبه گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ؛ سیدمحمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش، در پیامی ویدئویی شروع سال جدید را تبریک اظهار کرد و اظهار کرد: به همه همکاران، معلمان، دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان سال جدید و فرارسیدن عید 97 که متقارن با ماه رجب شده است، تبریک می‌گویم.

وی با تبریک مضاعفی به معلمان مدرسه ها در منطقه های دوردست دنبال کرد: این معلمان چراغ پرنور آموزش و تربیت را در دورترین منطقه های کشور پرنور نگه داشتند که اقدامی با ارزش شمرده می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش تصریح نمود: امید دارم سال 97 سال خوب و خوشی برای همگان باشد و بتوانیم در انتهاء این سال کارنامه درخشانی از آموزش و تربیت کشور را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کنیم.

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

گزارش تصویری نمایشگاه زنگ مهر

تولیدکنندگان نوشت افزار در نمایشگاه تهران معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت : تولیدکنندگان نوشت افزار که محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می

امضای تفاهم‌نامه اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و انجمن صنفی تولیدکنندگان نوشت‌افزار در نمایشگاه ایفپکس ۲

تفاهم‌نامه همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران و انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور در حاشیه دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.