انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

کشف 19 میلیارد لوازم التحریر قاچاق در خراسان رضوی

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار “قادر کریمی” فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت: ساعت ۱۰ صبح روز گذشته ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان سبزوار هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در محور شاهرود به سبزوار به یک دستگاه تریلی مشکوک و خودرو را با علائم هشدار دهنده متوقف کردند.

وی افزود: پلیس شهرستان سبزوار پس از بررسی مدارک بار خودرو در بازرسی از آن ۳۲۰ هزار و ۲۲۵ قلم انواع لوازم التحریر قاچاق و فاقد هرگونه مجوز گمرکی شامل دفتر، خودکار، قلم، ماشین حساب، میز تحریر با صندلی، لیوان سرامیکی بزرگ، کایت بادی، برچسب رنگی و… کشف کرد.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه ارزش محموله ۱۹ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال برآورد شده خاطر نشان کرد: خودرو تریلی توقیف و راننده ۴۴ ساله آن پس از بازجویی‌های تکمیلی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

سردار کریمی اظهار داشت: مبارزه با قاچاق خود به عنوان یکی از عوامل ایجاد امنیت برای حمایت از تولیدات داخلی و به تبع آن اشتغالزایی است که کارکنان پلیس خراسان رضوی در راستای مبارزه با پدیده قاچاق از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

 

کشف 19 میلیارد لوازم تحریر قاچاق در خراسان رضوی

به این مطلب امتیاز دهید:

آخرین اخبار

نشست دکتر مخبر با فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی شهریور 1401

معاون اول محترم رئیس جمهور با بیان اینکه لذت‌بخش‌ترین صحنه‌های اولیه زندگی هر انسانی شروع سال جدید تحصیلی و تهیه اقلام مورد نیاز آن است،‌ گفت: نباید اجازه دهیم هیچ دانش آموز ایرانی به دلیل مسائل مالی قادر به تهیه نوشت‌افزار و کتب مورد نیاز خود نباشد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها:

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.