ارسال ۱۰۰ هزار پکیج لوازم التحریر به منطقه های محروم توسط ستاد اجرایی دستور امام

به گزارش انجمن تولید کنندگان نوشت افزار کشور به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمد مخبر در آیین ارسال ۱۰۰ هزار پکیج لوازم التحریر به منطقه های محروم کشور گفت: ستاد اجرایی فرمان امام دیگر ملکی در اختیار کسی ندارد و همه آنان را پس گرفته‌ایم.

وی اضافه کرد: البته املاک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در اختیار دولت و ارگان‌ها داریم که برای رتق و فتق اینها نیز به طور هفتگی و ماهانه جلسه داریم.

ریاست ستاد اجرایی فرمان امام علاوه بر این با بیان این‌که حسب فرمان رهبر معظم انقلاب بسته‌های لوازم‌التحریر برای محرومان تهیه  و ارسال می‌شود، گفت: با مشارکت خیریه‌‌ها و گروه‌های جهادی تصمیم گرفتیم سال کنونی ۱۰۰ هزار بسته لوازم‌التحریر و کیف (شامل حدود ۱۵ قلم لوازم ضروری) برای منطقه های محروم تهیه و ارسال نماییم.

مخبر با بیان این‌که اعتبار این بسته‌ها حدود ۷ میلیارد تومان هست که ۲۵ درصد آن کمک خیریه‌ها و مردم هست، اضافه کرد: تمام این لوازم‌التحریر و کیف تولید ایران هست.

وی گفته بود: ستاد اجرایی فرمان امام از اقشار محروم و عارضه پذیر با مجموعه‌ای از بسته‌ها پشتیبانی می‌کند که با حمایت‌های دولت متمایز هست. به عنوان مثال هفته گذشته ۲۰۰۰ جهیزیه به اعتبار حدود ۱۳ میلیارد تومان برای زوج‌های جوان منطقه های محروم ارسال گردید.

 

preloader