انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

زگال شمال

نام شرکت : زگال شمال

مدیرعامل : امیر تویسرکانی

ایمیل : info@zegal.co

وبسایت : www.zegal.co

تلفن : 021 - 88140804

نمابر : 021 - 88140803

آدرس : تهران، میدان هفت تیر، خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند جنوبی، پلاک 47، طبقه 4، واحد 14

درباره زگال شمال

پیشینه ی مجموعه ای که امروز به نام “شرکت زگال شمال”می شناسیم.به سال 1342 در بازار تهران برمی گردد؛به کارگاه کوچکی که در ابتدا با هدف تولید دفترهای مدرسه ای و اداری راه اندازی شده بود. اما رفته رفته، در کنار تولید،شروع به واردات لوازم التحریر نمود و تا سال 1360 با واردات انبوه از کشورهای اسپانیا، ژاپن و کره ی جنوبی تبدیل به قطب واردات لوازم التحریر در کشور شد.

موفقیت واردات، باعث نشد که این مجموعه رسالت اولیه خود را در امر تولید داخلی و گسترش صنعت لوازم التحریر فراموش کند.
در همین راستا در سال 1370 شرکت زگال شمال شکل گرفت و مجموعه های تولیدی پاکن، پاستل، خط کش و گونیا را در جزیره ی کیش و شهر رشت راه اندازی کرد.
در سال 1386 شرکت زگال شمال با خرید کارخانه ی استدلر ایران و اضافه کردن آن به کارخانجات تحت پوشش خود، گستره ی کمی و کیفی محصولات خود را افزایش داد و با بهره گیری از فناوری روز اروپا در مداد سازی و تولید پاکن به بزرگترین تولید کننده ی نوشت افزار در ایران تبدیل شد و با مدیریت کیفیت موفق به اخذ گواهینامه ی ایزو 9001 از موسسه ی دی.ان.وی نروژ گردید.
در حال حاضر شرکت زگال شمال با بیش از سیصد نفرپرسنل مجرب ،تولید کننده ی انواع لوازم التحریر (مداد،مداد رنگی،پاکن،مداد تراش،خودکار و…) به سفارش برندهای معتبر جهانی است. بطوریکه این شرکت در کنار شرکت” مارکو داکس “اسپانیا ،تنها تولید کننده ی محصولات فکتیس در جهان به شمار می رود.
علاوه بر فکتیس ،این شرکت نماینده ی انحصاری شرکت های “میکریوس” از کشور اسپانیا و لوازم اداری” دلی ” از کشور چین می باشد.
سابقه ی حضور فکتیس در بازار ایران نشانگر دیدگاه مثبت مصرف کنندگان نسبت به این محصولات است.دیدگاهی که شاید ریشه در خاطرات خوش دوران تحصیل و “حس خوب کودکی…” دارد.

شبکه های اجتماعی

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.