انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

تجهیز گستر شیدکوه

نام شرکت : تجهیز گستر شیدکوه

مدیرعامل : حسین شمس

ایمیل : shidcoo@gmail.com

وبسایت : www.shidco.ir

تلفن : 021 - 88494257 - 36638088

نمابر : 021 - 43850055

آدرس : تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه، شهرک صنعتی سهند، پلاک 505/2

درباره تجهیز گستر شیدکوه

کارخانه تجهیزات آموزشی شیدکو، بزرگترین تولیدکننده تجهیزات آموزشی کشور، اینک در سومین دهه فعالیت خود، با گستره ای از کالاهای آموزشی، انواع تابلوهای نوشتاری و آموزشی تا انواع مبلمان مدارس، در طراحی های متنوع، برای تمام اقشار جامعه و هر رده سنی و تحصیلی برای کاربران خود، تجربه ای لذت بخش از نوآوری و کیفیت را تداعی میکند

شیدکو این افتخار را داشته که اکثر مدارس و دانشگاه‌های ایران را با محصولات خود تجهیز کند
کارخانه شیدکو محصولات خود را با به روزترین تجهیزات و ماشین آلات، استانداردهای بین المللی و نوآوری در طراحی محصول تولید می کند و اکنون در حال خدمات رسانی به دانش آموزان و دانشجویان ایران در تمامی مدارس، دانشگاه ها، مراکز آموزشی، دفاتر کار،بیمارستانها و منازل می باشد .
شیدکو برای تحقق بخشیدن به این مهم نیروهای جوانِ و با انگیزه را به کارگرفته، تا محصولی باکیفیت به مصرف کنندگان ارائه دهد. واحد تحقیق و توسعه (R&D) ما متشکل از تیمِ مهندسی قوی در زمینه تولید و طراحی محصول می باشد که تمرکز آنها بر رشد کیفیت و طراحی محصولی منحصر به فرد است.
“تولید محصولی بی نقص و بادوام و طراحی ای راحت و زیبا برای تمام دانش آموزان و دانشجویان در سراسر دنیا ماموریت ماست.”

شیدکو، سه دهه پس از آغاز فعالیت، با داشتن مراکز توزیع در تمامی استان های کشور، امکان دسترسی سریع کاربران را به کالا در هر زمان و هرمکان فراهم کرده است.

شبکه های اجتماعی