انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

رز بایگان

نام شرکت : گروه تولیدی رز بایگان

مدیرعامل : نعیم رحمانی

ایمیل : dns1999.n@gmail.com

وبسایت : www.rose-file.com

تلفن : 021 - 5-55691963

نمابر : 021 - 55691962

آدرس : تهران، خیابان 15 خرداد، بازار آهنگران، کوچه مسجد جامع، مجتمع قلم

درباره رز بایگان

۱- گروه توليدي رز بايگان با برند  (D.N.S)با توجه به اصل كيفيت راز ماندگاري است ، در سال 1379 اقدام به تاسيس و توليد انواع ملزومات بايگاني نمود و در همان ابتداي شروع با توليد زونكن كشدار  و همچنين با بكارگيري نيرو هاي متخصص و مجرب به تدريج توانست خود را به عنوان يك توليدي فعال و به روز در بازار ملزومات بايگاني مطرح نمايد .

۲- از فوايد زونكن كشدارسه كارته  به چند مورد اشاره مي شود:
الف- درملزومات مجهز به اين طرح مي توانيم حجم اوراق و مدارك را 25% الي 40%  افزايش دهيم .
       به طور مثال : حدوداً (1000 عدد زونكن 5/7 – عادي ) برابر (800عدد زونكن 5/7 – كشدار سه كارته ) مي باشد.
ب – با استفاده از ملزومات بايگاني مجهز به اين طرح مدارك و اسناد با كيفيت و سرعت بيشتري بايگاني مي شود .
ج – به علت بسته شدن لبه هاي زونكن از جداشدن مدارك از جايگاه خود بميزان زيادي جلوگيري ميشود.
د – اين طرح به علت افزايش استحكام و ثبات كل زونكن باعث افزايش زيبايي بخش بايگاني خواهد گرديد .
ه- زونكنهاي كشدار سه كارته D.N.S باعث كاهش هزينه هاي پنهان وآشكار سازمانها ، ادارات ، بانكها ، شركتها ، و صنايع … ميگردد.
۳- گروه توليدي رز بايگان اولين توليد كننده ملزومات بايگاني با ارائه خدمات پس از فروش در ايران ميباشد،بدين منظور براي شما خريدار گرامي با وجود حتي صدها كيلومتر فاصله مكاني ، انبار داري غير مستقيم برنامه ريزي نموديم . ما براي اولين بار درايران توانستيم با ارائه  كليد بار  اين امكان را براي شما فراهم نمائيم تا فقط با صرف چند دقيقه زمان ، انبار خود را مرتب و آن را تاييد و ثبت نماييد.
۴-ما مبتكر طرحهاي نوين در اين عرصه مي باشيم ، در عصر حاضر محصولات بايد به درخواست مشتري ارائه گردد كه آن فقط ؛ نوآوري ، كيفيت مرغوب ، ماندگاري كالا ، بسته بندي و قيمت مناسب  مي باشد.
۵- ما توانايي توليد هر نوع كالاي سفارشي ، توليد زونكن در اندازه  ، رنگ و طرح مورد دلخواه شما، و هر آنچه آنچه در اين زمينه در فكر و انديشه شما باشد را داريم .
۶-گروه توليدي رز بايگان همراهي و آشنا نمودن شما عزيزان با محصولات جديد و پشتيباني مشاوره اي را از وظايف خود دانسته و همواره پاسخگوي شما در رابطه با سفارشات ، پرسشها ، و پيشنهادات شما خواهد بود.

شبکه های اجتماعی