انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

رز بایگان

نام شرکت : گروه تولیدی رز بایگان

مدیرعامل : نعیم رحمانی

ایمیل : dns1999.n@gmail.com

وبسایت : www.rose-file.com

تلفن : 021 - 5-55691963

نمابر : 021 - 55691962

آدرس : تهران، خیابان 15 خرداد، بازار آهنگران، کوچه مسجد جامع، مجتمع قلم

درباره رز بایگان

۱- گروه توليدي رز بايگان با برند  (D.N.S)با توجه به اصل كيفيت راز ماندگاري است ، در سال 1379 اقدام به تاسيس و توليد انواع ملزومات بايگاني نمود و در همان ابتداي شروع با توليد زونكن كشدار  و همچنين با بكارگيري نيرو هاي متخصص و مجرب به تدريج توانست خود را به عنوان يك توليدي فعال و به روز در بازار ملزومات بايگاني مطرح نمايد .

۲- از فوايد زونكن كشدارسه كارته  به چند مورد اشاره مي شود:
الف- درملزومات مجهز به اين طرح مي توانيم حجم اوراق و مدارك را 25% الي 40%  افزايش دهيم .
       به طور مثال : حدوداً (1000 عدد زونكن 5/7 – عادي ) برابر (800عدد زونكن 5/7 – كشدار سه كارته ) مي باشد.
ب – با استفاده از ملزومات بايگاني مجهز به اين طرح مدارك و اسناد با كيفيت و سرعت بيشتري بايگاني مي شود .
ج – به علت بسته شدن لبه هاي زونكن از جداشدن مدارك از جايگاه خود بميزان زيادي جلوگيري ميشود.
د – اين طرح به علت افزايش استحكام و ثبات كل زونكن باعث افزايش زيبايي بخش بايگاني خواهد گرديد .
ه- زونكنهاي كشدار سه كارته D.N.S باعث كاهش هزينه هاي پنهان وآشكار سازمانها ، ادارات ، بانكها ، شركتها ، و صنايع … ميگردد.
۳- گروه توليدي رز بايگان اولين توليد كننده ملزومات بايگاني با ارائه خدمات پس از فروش در ايران ميباشد،بدين منظور براي شما خريدار گرامي با وجود حتي صدها كيلومتر فاصله مكاني ، انبار داري غير مستقيم برنامه ريزي نموديم . ما براي اولين بار درايران توانستيم با ارائه  كليد بار  اين امكان را براي شما فراهم نمائيم تا فقط با صرف چند دقيقه زمان ، انبار خود را مرتب و آن را تاييد و ثبت نماييد.
۴-ما مبتكر طرحهاي نوين در اين عرصه مي باشيم ، در عصر حاضر محصولات بايد به درخواست مشتري ارائه گردد كه آن فقط ؛ نوآوري ، كيفيت مرغوب ، ماندگاري كالا ، بسته بندي و قيمت مناسب  مي باشد.
۵- ما توانايي توليد هر نوع كالاي سفارشي ، توليد زونكن در اندازه  ، رنگ و طرح مورد دلخواه شما، و هر آنچه آنچه در اين زمينه در فكر و انديشه شما باشد را داريم .
۶-گروه توليدي رز بايگان همراهي و آشنا نمودن شما عزيزان با محصولات جديد و پشتيباني مشاوره اي را از وظايف خود دانسته و همواره پاسخگوي شما در رابطه با سفارشات ، پرسشها ، و پيشنهادات شما خواهد بود.

شبکه های اجتماعی

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.