انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

قلم مو سازی خرم

نام شرکت : قلم مو سازی خرم

مدیرعامل : بیژن نجاریه

ایمیل : info@khoram.co

وبسایت :

تلفن : 021 - 66409244 -66491697 - 66491698

نمابر : 021 - 66973701

آدرس : تهران، خیابان امام خمینی، میدان حسن آباد، کوچه محمودیان، پلاک 8، طبقه 2

درباره قلم مو سازی خرم

کارخانه قلم مو سازی خرم در راستای خدمت به هم وطنان عزیز و جامعه هنری، در سال 1372 هجری شمسی در شهرک صنعتی شماره یک شهرستان خرم آباد در استان لرستان تاسیس گردید.

تولید انواع قلم مو های ساختمانی و هنری با کیفیت بالا و قابل رقابت با نمونه های مشابه و بارز خارجی جزء اصلی ترین اهداف این مجموعه تولیدی محسوب می شود که با گذشت زمان و بهره مندی از کارشناسان و متخصصین کارآزموده و مجرب در صنعت قلم مو سازی و با بهره گیری از تکنولوژی روز، ماشین آلات پیشرفته و با استفاده از مرغوب ترین مواد خام اولیه شامل موهای مرغوب طبیعی حیوانی، مو های حیوانی ترکیبی، موهای ترکیبی شیمیایی، مواد شیمیایی با کیفیت و سایر مواد اولیه خام، به لطف حضرت باری تعالی اکنون به نقطه ای از موفقیت نایل شده ایم که قادر به عرضه مجموعه کاملی از محصولات به شرح زیر می باشیم. شایان ذکر است که تولید کالا با کیفیت بالا و قیمت مناسب قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی، کاهش مصرف بی رویه ارز برای واردات قلم مو و اشتغال زائی از جمله پیامد های مثبت فعالیت های کارخانه قلم مو سازی خرم می باشد که برگی دیگر از افتخارات ایران عزیز است.
محصولات قابل عرضه:
* طیف گسترده قلم مو های ساختمانی با مو های طبیعی و ترکیبی و مقلاویز
* مجموعه کامل از قلم مو های هنری و آرایشی با مو های لطیف طبیعی و شیمیائی
* انواع غلتک های رنگ
* رنگ های هنری، بوم های نقاشی و لوازم نقاشی
شایان ذکر است که این مجموعه دارای خط اتوماتیک تولید غلتک های رنگ بوده و محصولات آن به زودی به بازار عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که کارخانه قلم مو سازی خرم مجهز به یک سیستم کنترل کیفی هوشمند و لابراتوار پیشرفته می باشد که خود تضمینی است برای ثبات کیفیت محصولات کارخانه. مو های طبیعی و مصنوعی که برای تولید قلم مو ها استفاده می شود دارای انعطاف پذیری مطلوب است و قابلیت رنگ پذیری آن در حد استاندارد بوده و همان حجم رنگ را به راحتی به سطح مورد نظر انتقال می دهد.
کارخانه قلم مو سازی خرم در سال های 1381، 1382 و 1390 به عنوان واحد نمونه تولیدی انتخاب گردید و در سال 1382 نیز در سطح استان لرستان به عنوان واحد کارآفرین نمونه برگزیده شد.
در پایان، ضمن تشکر از بازدیدکنندگان گرامی از وب سایت کارخانه قلم مو سازی خرم، از رهنمود های ارزشمند و انتقادات سودمند شما عزیزان استقبال نموده و سپاسگزاریم.
کارخانه قلم مو سازی خرم

شبکه های اجتماعی