انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

دفتر سازی ایمان

نام شرکت : دفتر سازی ایمان

مدیرعامل : داود صادق نوری

ایمیل : info@imannote.com

وبسایت : www.imannote.com

تلفن : 021 - 46812716

نمابر : 021 - 46813281

آدرس : کیلومتر۱۹ جاده قدیم کرج، شهر قدس، میدان قدس، انتهای خیابان چمن، خیابان صنعت، نبش کوچه ی صنایع ۴، پلاک ۵۲

درباره دفتر سازی ایمان

شرکت ایمان در سال ۱۳۷۵ تاسیس شد و با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا ، هم اکنون در زمره شرکتهای برتر صنعت نوشت افزار و لوازم تحریر و تبلیغاتی شناخته می شود .
ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش است که به صورت پویا و نظامند ، در توسعه کیفیت و تنوع محصولات ونوشت افزار کشور ایفای نقش نماید و با به روزرسانی و مجهز کردن سیستم طراحی در تولید و تجارب نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی همچون توسعه صنعت لوازم تحریر و به روز رسانی محصولات تحریر گام بردارد .
با چنین رویکردی که تامین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته ، تولیدات و محدوده کاری شرکت به شرح زیر معین گردیده است .
– تولید انواع دفاتر با جلد های (PP – MDF – طلقی – گلاسه و … )
تولید کلاسور ، تخته شاسی ، یادداشت و …
تولید انواع تقویم و سررسید
تولید انواع هدایای تبلیغاتی
خدمات لیزر co2 و فایبر بر روی جنس های MDF ، plexi ، چرم، مولتی استایل ، استیل و …
– شرکت صحافی ایمان در حال حاضر با اشتغال بیش از ۶۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید کالا و خدمات مربوطه مشغول به فعالیت است .
عزم و اراده هییت مدیره و مدیریت ارشد سازمان نیز طی سالیان متوالی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه را در جهت توسعه و پیشرفت رهنمود سازد و پیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرز و بوم را مرتفع نماید.

شبکه های اجتماعی

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.