انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

بهین فوم گستر ماد

نام شرکت : بهین فوم گستر ماد(آی فوم)

مدیرعامل : محمد کرمی

ایمیل : info@ifoam.ir

وبسایت : www.ifoam.ir

تلفن : 021 - 88750000

نمابر : 021 - 88750000

آدرس : تهران، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار استقلال، میخک 7 پلاک 9

درباره بهین فوم گستر ماد

گروه تولیدی صنعتی بهین فوم گستر ماد (آی فوم) در سال 1395 با هدف طراحی و تولید انواع محصولات فوم با پایه پلی اتیلن EVA -LDPE در ایران بنیانگذاری گردید. اکنون این شرکت با بهره گیری از دانش آموختگان متخصص ، مهندسین متبحر و همچنین بیش از دودهه تجارب بسیار ارزنده مدیریتی و اجرایی درصنعت فوم کشور به یکی از پویاترین و چابک ترین واحدهای بخش خص وصی در زمینه تولید فوم پلی اتیلن , PE , LDPE , EVA ، MV, EPEPDM و محصولات مرتبط مبدل شده است. این شرکت با توکل به خدا و با اتکا به ارزش های عظیم و گرانقدر منابع انسانی علاقه مند و کوشا، همچنین بهره گیری از ماشین آلات و فن آوری های به روز در عرصه تولید فوم، م وفق به حضور و تسخیر بازارهای جدید و ارائه محصولات متنوع شده و با کمک کادر متخصص و نظام توزیع منظم و سریع کالا، توانسته تا در بازارهای داخلی و بین المللی به رقابت سالم بپردازد .این شرکت دارای گواهینامه ایزو 2015 – 9001 از کمپانی QUALITY-ICB کشور ایتالیا در زمینه استقرار مدیریت کیفیت می باشد. با توجه به بیش از دو دهه تجارب فنی و مدیریتی این شرکت در زمینه طراحی و تولید انواع فوم صنعتی و همچنین ارائه محصولات نوین فرآوری شده از ورق های فوم EVA ، قطعات خاص و ورق های منحصر به فرد از جنس فوم پلی ا تیلن و مشتقات آن، امروزه این شرکت پیشرو در صنعت فوم کشور تلقی می گردد. از جمله محصولات آی فوم در گروه کمک آموزشی و نوشت افزارها می توان به انواع پازل حروف الفبا) فارسی و انگلیسی( ، انواع متنوع کفپوش های اشکال )هندسی، حروف و اعداد و غیره (، انواع فوم تخته پاک کن، انواع فوم اکلیلی و محصولات مشابه نام برد. همچنین شرکت بهین فوم گستر ماد با ایجاد بسترهای مناسب با هدف تعالی سازمانی، مدیریت منابع منابع انسانی، همکاری با شرکتهای دارای تکنولوژی های کسب و کار و بهره گیری از دانش مدیریت و نیز استراتژی خود باوری و بهره برداری از تهدیدها و تبدیل آنها به فرصت
پایدار و البته چابک ساز ی های هوشمند سازمانی، رشد قابل توجهی داشته و همین مراتب از جمله مزیت های رقابتی این شرکت توانمند می باشد.
لازم به توضیح است با عنایت به بستر پلیمری محصولات فومی آی فوم، این برند سعی در ارائه تولیدات با حداکثر سازگاری با محیط زیست و انسان کرده و محصولات این شرکت با برند آی فوم دارای حداکثر پایداری و مقاومت جهت استفاده های مختلف را می باشند .

شبکه های اجتماعی