انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

قطعات نقشه کشی و مهندسی فارس

نام شرکت : قطعات نقشه کشی و مهندسی فارس

مدیرعامل : سید محمود قریشی نژاد

ایمیل : info@fede.co.ir

وبسایت : www.fede.co.ir

تلفن : 021 - 32622391

نمابر : 021 - 32623391

آدرس : شیراز، کیلومتر 22 جاده شیراز، تخت جمشید، جنب انبار شمیایی

درباره فارس

شرکت قطعات نقشه کشی و مهندسی فارس (Fars Engineering Design Equipment Company) در سال 1362 و تحت شماره 2624 به ثبت رسیده است و فعالیت خود را به منظور رفع نیاز روز افزون دانش آموختگان تمامی سطوح تحصیلی به لوازم التحریر مهندسی و نقشه کشی و از طرف دیگر جهت تولید اشتغال مولد و سازنده برای جوانان و عدم خروج ارز از کشور عزیزمان در استان پهناور فارس، در زمینی به مساحت 4000 متر مربع با تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا با ظرفیت تولید 3000 تن در سال شروع به کار نموده که با تلاش شبانه روزی و بی وقفه، حتی جنگ تحمیلی 8 ساله نیز مانع از ادامه فعالیت این شرکت در راستای هدف خود یعنی تولید و سازندگی نشد.

مدیران این شرکت از بدو تأسیس همواره با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و به کارگیری کارشناسان زبده و کارآزموده بومی سعی در افزایش روزافزون کیفیت محصولات تولیدی این شرکت دارند تا بتوانند ضمن رفع نیاز هموطنان عزیز ایرانی با محصولات خارجی مشابه رقابت نموده و جایگاه مهمی را در بازار رقابتی امروزه کسب کرده. برای این منظور و همچنین تثبیت جایگاه و بالا بردن سطح کیفی تولیدات خود در سال 1373 نسبت به جوان سازی خط تولید اقدام و مبادرت به واردات چندین دستگاه تزریق پلاستیک با ظرفیت های تولید مختلف از خارج کشور کردند. در ادامه نیز در سال 1375 به منظور تکمیل خط تولید و تامین بخشی از قطعات صنعتی مورد نیاز کشور نسبت به ایجاد یک واحد طراحی و ساخت قالب های صنعتی‎ با استفاده از توان کارشناسان زبده داخلی اقدام کرد. لازم به ذکر است که این شرکت به منظور بالا بردن سطح دانش علمی کارکنان خود همواره آموزش‎های لازم را در برنامه کاری خود قرار داده که علاوه بر افزایش بهروری تولید به افزایش هرچه بیشتر کیفیت محصولات بیانجامد.

شبکه های اجتماعی

خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی

به سایت جدید انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور خوش آمدید. این سایت در حال تکمیل است با این حال، شما می‌توانید از بخش های مختلف سایت دیدن نمایید.

درصورت وجود هر گونه سوال از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.