انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

ایران فردا

نام شرکت : ایران فردا

مدیرعامل :

ایمیل : info@dano.ir

وبسایت : www.dano.ir

تلفن : 021 - 77512020

نمابر : 021 - 77506278

آدرس : تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از بهار شیراز، بین میثاق ۵ و ۶، پلاک ۳۰۰

درباره ایران فردا

انتشارات ایران فردا تولید کننده طیف گسترده دفترهای برند «دانو» است. این انتشارات با بیش از 51 سال سابقه فعالیت، همچنان پویا و نوگراست. استودیوی طراحی ایران فردا، هر ساله محصولات جدیدی شامل دفتر نگارش، سررسیدهای متنوع، تقویم های دیواری، جامدادی، هدایای تبلیغاتی، کتب نفیس و دیگر ملزومات آموزشی، فرهنگی و اداری را طراحی و تولید میکند.

نوآوری و خلاقیت مداوم، پاسخ ما به چالش های پیشروست و راهی که برای خود برگزیده ایم، همواره پیشرو بودن در حوزه چاپ و نشر ایران است.
دانو، حامی محیط زیست و دوستدار طبیعت است. ما همواره تلاش می کنیم تا محصولات و خدماتی که ارائه می دهیم، مطابق با آخرین دستاوردهای روز جهان باشد. همچنین با آگاهی از مسئولیت اجتماعی خود با تولید محصولاتی سازگار با محیط زیست، در راستای حفظ و نگهداری از سیاره دوست داشتنیمان زمین، گام برمی داریم.
مواد اولیه به کار رفته در محصولات دانو از گروه چاپ و نشر ایران فردا، عاری از مواد صنعتی آسیب زا و همگی تحت گواهینامه بین المللی FSC است. FSC نوعی گواهی کنترل کیفیت است که با شعار «جنگل، برای همه تا همیشه»، بر دو اصل مدیریت منابع جنگل ها و حفاظت از محیط زیست تمرکز دارد و درج نشان آن بر روی یک محصول، به معنای رعایت استانداردهای محیط زیستی، مسئول بودن در خصوص منابع جنگل ها و حفاظت از اکوسیستم در سراسر جهان است تا از این طریق حفظ و گسترش منابع طبیعی برای نسل های آینده تضمین شود. انتخاب و استفاده از محصولاتی که تحت نظارت FSC تهیه و تولید می شود، همچون نشانه ای از پایبندی شما به ارزش های محیط زیستی و همچنین مشارکت فعال در توسعه پایدار جهانی است.
دانو، برای محیط زیست اهمیت ویژه ای قائل است و تمامی دفترهای این برند، با استفاده از مواد اولیه اروپایی و با بهره گیری از به روزترین دستگاه های تمام خودکار ساخته می شود. فرآیند مدرن تولید حرفه ای، امکان ارائه بهترین قیمت تمام شده را برای ما فراهم کرده است.
برای آگاهی بیشتر درباره محصولات دانو و یا سفارش نمونه دفترهای اختصاصی منطبق بر هویت بصری سازمان خود، لطفا با ما تماس بگیرید.
چشم انداز دانو، ساختن فردایی روشن و زندگی سبزتر برای نسل های آینده است.

شبکه های اجتماعی